Бізнес та акції

Час знімати гроші: замість банкоматів ПриватБанку готівку стануть видавати каси в магазинах

Обговорення
ПриватБанк

Керівництво ПриватБанку прийняло рішення зменшити навантаження на свої банкомати і пункти видачі готівки, частково переклавши цю функцію на касирів великих торгових точок. Тепер гроші зі свого рахунку можна отримати прямо на касі супермаркетів.


Нова система отримала назву «Гроші на касі», вона покликана виключити для клієнтів банку випадки, коли в банкоматах не вистачає грошей на видачу. Для отримання готівки потрібно буде просто звернутися до касира супермаркету і відсканувати свій QR-код (або використовувати пластикову картку), щоб зняти кошти зі свого рахунку. Система працює з першого серпня, поки таким чином можна отримати суму до 500 грн. Якщо програма покаже себе з кращого боку, то ліміт буде збільшений.

Щоб ввести систему в роботу, ПриватБанк уклав договір з власниками супермаркетів Varus, «Фора» і «Сільпо», саме в цих торгових точках тепер можна знімати гроші. Для цього може бути використана будь-яка картка – соціальна, студентська, для виплат, зарплатна. Таким чином можна навіть зняти гроші з карток, які не належать до ПриватБанку, а прив’язані до рахунків в інших українських банках. Для того, щоб отримати можливість зняти гроші, людина повинна зробити покупку в супермаркеті на будь-яку суму, після чого касир видасть йому два чека – за отримані кошти і куплені продукти.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

iPad 8 по ціні смартфона – Apple розпродасть ТОП-ову техніку “біднякам”

В минуле

Кольцо, которое Она оценит: выбираем помолвочное украшение Ее мечты

В майбутнє

Також буде цікаво