Vodafone запустив повний безліміт за 8 гривень в день: умови

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Нещодавно мобільний оператор Vodafone запустив новий безлімітний тарифний план, в який входить величезна кількість послуг. Завдяки цьому тарифу ви можете не турбуватися ні про що – у вас буде повноцінне «все включено»!


Ідеальний безліміт: що в нього входить?

У новий контрактний тарифний план, нещодавно запущений мобільним оператором Vodafone, входить величезна кількість послуг за цілком розумну ціну. Ось що ви будете отримувати в цьому тарифі:

  • Повністю безлімітний швидкісний інтернет.
  • Повністю безлімітні дзвінки в мережі мобільного оператора Vodafone.
  • Триста п’ятдесят хвилин дзвінків на інші мережі по Україні.
  • Сто хвилин дзвінків на номери зарубіжних операторів.
  • Триста п’ятдесят СМС на всі номери по Україні.

До всього іншого необхідно додати всі переваги контрактних тарифних планів, зокрема, можливість підключити кілька номерів на один особовий рахунок. Ви також можете оплачувати послуги частинами, отримуєте доступ до ряду додаткових заходів безпеки, і багато іншого.

Розмір абонентської плати становить двісті п’ятдесят гривень на місяць. Тарифний план носить назву Vodafone Red XL. Він є контрактним, отже, щоб його підключити на новий номер, потрібно відвідати найближчий магазин Vodafone з паспортом та ідентифікаційним кодом. Якщо у вас вже є контрактний тарифний план, ви можете просто перейти на нього, ввівши комбінацію * 550 * 250 #.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив послугу «BeFit». Це не один додаток, а цілий каталог мобільних додатків і відеоуроків, які включають в себе все, що потрібно для підтримання в формі не тільки свого тіла, але і розуму. Ви можете підключити цю послугу, зайшовши на сайт befit.vodafone.ua і натиснувши кнопку «Підписатися». Ви також можете просто відправити СМС-повідомлення зі словом «Так» на безкоштовний номер 7877. Відключається вона таким же способом.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Киевстар разрешил “безлимитно” следить за другими абонентами

Начиная со следующей недели, Киевстар улучшит свою популярную услугу, которая позволяет вам следить за абонентами, за которых вы переживаете,...

Більше схожих статей