Vodafone

Vodafone запустив вкрай потрібну під час пандемії послугу

Пандемія в нашій країні, на жаль, триває, багато міст знаходяться в «червоній зоні», і фітнес-зали не працюють. Саме тому нова послуга від Vodafone доведеться цілком собі до речі для всіх українців, які хочуть стежити за своєю фізичною формою.


Додаток для здорового способу життя

Нова послуга носить назву «BeFit». Це не один додаток, а цілий каталог мобільних додатків і відеоуроків, які включають в себе все, що потрібно для підтримання в формі не тільки свого тіла, але і розуму. Тематика додатків і відеоуроків наступна:

  • спорт та фізичне здоров’я;
  • ментальне здоров’я;
  • здорове харчування;
  • вплив навколишнього середовища;
  • обладнання для спорту.

Ви можете підключити цю послугу, зайшовши на сайт befit.vodafone.ua і натиснувши кнопку «Підписатися». Ви також можете просто відправити СМС-повідомлення зі словом «Так» на безкоштовний номер 7877. Відключається вона таким же способом.

Вартість послуги складає одинадцять гривень в тиждень. При цьому вартість трафіку всіх додатків з самого спочатку включена у вартість вашого тарифного плану – ви платите тільки безпосередньо за саму послугу. Також в цю вартість вже входять преміальні версії всіх додатків без реклами і з усіма необхідними функціями, консультації тренерів та можливість завантажувати будь-які додатки з каталогу. Перші три дні користування послугою – безкоштовні.

Як ми писали раніше, Vodafone вже з першого березня перегляне свою політику щодо ряду тарифів і послуг. В першу чергу мобільний оператор планує розвивати сферу IoT – інтернету речей, яка стала дуже актуальною для українців останнім часом. За останні два роки кількість таких підключень зросла на сімдесят дев’ять відсотків, в тому числі за рахунок власної NB-IoT мережі Vodafone. Також мережа оператора тепер кастомизировать ряд технічних платформ, з огляду на потреби клієнтів, і реалізувала кілька пробних проектів Smart City.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар запустил новый доступный тариф с тысячами минут и мегабайт

В минуле

Vodafone запустил крайне нужную во время пандемии услугу

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle