Без рубрики

Компактна версія Sony Xperia працює на 10-му Android

Обговорення
Sony Xperia Compact

Джерела повідомляють, що японський технологічний гігант Sony продовжує вірити в лінійку компактних смартфонів Xperia Compact, які характеризуються невеликими розмірами екрану.


На початку вересня пройде виставка IFA 2019, в ході якої компанія Sony представить новий флагманський смартфон Xperia. Очікується, що на цьому ж заході також з’являться новини про новий Sony Xperia Compact.

Нещодавно в базі даних тестового додатка HTML5 з’явився смартфон Sony, який проходить під модельним номером J9310. На скріншоті видно, що пристрій працює під управлінням Android 10, а вказане тестове розширення складає 418 х 976 пікселів, що відповідає співвідношенню сторін 9:21. Варто відзначити, що в цьому тесті вказується розширення не всього екрану пристрою.

IFA 2019 пройде в Берліні з 6 по 11 вересня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Користувачі смартфонів на Snapdragon виявились в небезпеці

В минуле

Новий процессор Intel отримав 56 фізичних ядер і 112 потоків

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.