Softnews

Як не дати свій номер телефону в руки шахраїв: ТОП порад

Шахрай

«Холодні» і «гарячі» дзвінки від шахраїв, представників бізнесу та магазинів завжди дратують, особливо якщо ви, здавалося б, не давали свій номер телефону нікому зайвому. Однак щоб позбутися від небажаних дзвінків потрібно знати всі «підводні камені», які в підсумку і дозволяють шахраям прокласти до вашого гаджету прямий шлях.


Експерти розробили ряд простих порад, які дозволять уберегти ваш номер телефону від шахраїв і настирливих «продажників». Почнемо перераховувати. По-перше, уважно підходьте до покупки сім-карти. «Левова частка» номерів, доступних для покупки – це телефони, від яких відмовилися колишні власники. Відповідно, вони вже можуть бути в базі даних шахраїв. Тому просіть у оператора старі номери, і ні в якому разі не «піжоньте», замовляючи красиві комбінації з повторюваними цифрами! Вони найчастіше потрапляють на приціл шахраїв.

По-друге, заведіть собі другий телефон для публічних завдань. Публікуйте його на дошках оголошень, «світіть» в соціальних мережах, залишайте в магазинах для нарахування бонусів і спеціальних очок. Включайте його зрідка, коли він дійсно знадобиться, і не приєднуйте до нього важливу інформацію, включаючи ім’я, прізвище, адресу та карткові рахунки! У будь-який момент магазин, мікрокредитна організація або інша ненадійна установа може «злити» всі свої бази шахраям за гроші, а потім на цей номер піде потік «спеціальних пропозицій» і захоплюючих повідомлень.

По-третє, не будьте м’якими характером. Не передзвонюйте на невідомі номери, так як це може дзвонити спеціальна програма, яка визначає, активний чи номер чи ні. Не беріть трубку від невідомих абонентів – друзі і знайомі знають, як з вами зв’язатися і без телефонного дзвінка (в еру інтернету є месенджери і соціальні мережі), а слухати спам від злочинців вам напевно не захочеться.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо смартфони, які точно не варто купувати в 2021 році – список і “пруфи”

В минуле

«Приватбанк» обнуляє користувачам кредитні ліміти без попередження

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle