Статті

Тільки не джинси: стало відомо, де не можна носити смартфон

До смартфонів зараз більшість людей ставляться як-попало, тим самим скорочуючи термін експлуатації пристрою. Редакція GSMinfo вирішила розібратися у питанні, як не потрібно носити і експлуатувати смартфон.


Багато українців носять смартфон в кишені джинсів і навіть не замислюються про те, як це шкідливо. Особливо люблять так носити дівчата:

У підсумку коли ця пані сяде, то корпус по чуть-чуть починає деформуватися. Особливо страждають в цьому плані алюмінієві корпусу смартфонів.

Кілька разів сядеш і все – погнеться так, що працювати не буде. Потрібен дорогий ремонт.

⛔ Теж саме можна віднести до вузьких передніх кишень на джинсах – коли сідаєш, то кишеня звужується, тим самим потихеньку загинаючи смартфон.

Звичайно відразу цього не станеться, але з часом корпус буде постійно деформуватися, що в підсумку призведе до виходу з ладу пристрою.

⛔ Класти пристрій бажано на ворсисту поверхню, інакше може подряпатися екран (якщо немає захисного скла), а якщо класти тильною частиною, то подряпається лінза камери.

Захисне скло – обов’язково, бампер – бажано. Плівку використовувати не варто, від удару вона НЕ ЗАХИЩАЄ.

Скільки разів захисне скло рятувало смартфон при падінні на мармурову підлогу або асфальт, а без скла впав і все. Екран потріскався. А бампер надійно рятує від відколів:

iPhone 8 носили без бампера.

Також варто приділяти увагу гігієні рук: мікрочастинки пилу і бруду потрапляють в отвори мікрофону і гнізда зарядного пристрою, тим самим засмічуючи отвори під мікрофон і гніздо зарядного пристрою.

І з часом пристрою необхідна чистка. Якщо немає навичок та інструменту – в сервісний центр.

Ціна такої послуги може складати до 300 гривень.

Також не варто з силою тиснути на клавіші гучності та інші фізичні кнопки. Вони найперші часто виходять з ладу. Якщо кнопка не відповідає, то в 99% просто смартфон подвіс або завис. Перезавантажте його.

Так де ж його носити?

У сумці, в просторих кишенях, в спеціальному чохлі на поясі. У місцях, які не схильні до стиску, ударам і іншим впливам.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Стало відомо, що роблять мобільні оператори, коли абонентів для станції стає забагато

В минуле

Redmi Note 10 – топові характеристики і дизайн флагмана

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle