Київстар

Київстар пропонує отримати на рахунок до 1300 гривень всім бажаючим

Київстар пропонує унікальну акцію, в рамках якої він поповнить рахунок всім бажаючим на суму до тисячі трьохсот гривень. Що ж потрібно робити, щоб отримати на свій мобільний рахунок дані гроші і надовго забути про необхідність поповнювати мобільний рахунок?


Як поповнити рахунок на велику суму

Акція, в рамках якої ви можете отримати ці гроші, дійсна для всіх абонентів Київстар тарифів лінійки «Все Разом», а також всіх, хто обслуговується на основі тарифних планів передоплати. Для того, щоб прийняти в ній участь, ви можете придбати один з декількох акційних смартфонів і отримати собі на бонусний рахунок п’ятнадцять відсотків його вартості.

Акція поширюється на наступні моделі смартфонів:

  • Galaxy A12 3 / 32Gb – 750 бонусів
  • Galaxy A31 64Gb – 1050 бонусів
  • Galaxy A31 128GB – 1125 бонусів
  • Galaxy A51 128Gb – 1350 бонусів

Телефон можна придбати як оффлайн, в будь-якому з п’ятисот чотирнадцяти магазинів роздрібної мережі, так і онлайн, на сайті shop.kyivstar.ua. Коли ви підключите акцію, з вашого мобільного рахунку буде знято шість гривень, а кешбек буде зарахований на бонусний рахунок. Зверніть увагу, що в акції можуть взяти участь тільки ті моделі смартфонів, що були закуплені виключно у офіційного дистриб’ютора Samsung, тому купувати їх «з рук» не варто.

Як ми писали раніше, Київстар назвав найпопулярніші програми серед українців. Так, найпопулярнішим месенджером визнаний Viber, яким користується понад дванадцять мільйонів абонентів мобільного оператора щомісяця. Ненабагато відстає від нього Facebook Messenger, у якого одинадцять мільйонів користувачів. Замикає топ Telegram (шість мільйонів) і WhatsApp (близько п’яти мільйонів).

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Осталось 10 дней: Vodafone временно предлагает безлимит за 1 копейку

В минуле

Киевстар предлагает получить на счет до 1200 гривен всем желающим

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle