Hardnews

Xiaomi Mi Band 6 шокував покупців своїми можливостями

Анонсовано новий фітнес-браслет від компанії Xiaomi – Mi Band 6. Він буквально шокував покупців своїми можливостями, і багато хто вже з нетерпінням чекають, коли зможуть його придбати. Чим же в першу чергу виділяється даний браслет?


Параметри майбутнього фітнес-браслета

Новий фітнес-браслет від одного з провідних виробників отримає кольоровий AMOLED-дисплей шириною в 1,2 дюйма і сенсорним управлінням, а також потужну акумуляторну батарею ємністю 125 мАг. Підключення до мобільних телефонів буде здійснюватися за рахунок модуля Bluetooth 5.1 LE.

Використовувати даний браслет можна буде в парі зі смартфонами, які працюють на базі як Android, так і iOS. Гаджет буде обладнаний величезною кількістю всіляких сенсорів і датчиків, завдяки чому його власники зможуть:

  • Включати «розумний» будильник.
  • Стежити за якістю свого сну.
  • Контролювати фізичну активність.
  • Використовувати браслет як особистого тренера в одинадцяти різних видах спорту.
  • Керувати відтворенням музики на своєму смартфоні.

Зараз Xiaomi Mi Band 6 ще не з’явився у продажу. Очікувана дата, коли його можуть анонсувати – травень-червень 2021 року. Невідомо також, які саме він отримає функції, крім таких, які вже підтверджені.

Очікується, зокрема, що новий фітнес-трекер від Xiaomi може отримати висотомір для визначення висоти, на яку піднявся його власник за певний проміжок часу. Також в нього, швидше за все, буде вбудований спеціальний модуль GPS, за допомогою якого можна відстежувати стан носія в просторі. Завдяки йому, можна більше не боятися, що ви заблукаєте в незнайомому місті.

Зрозуміло, старі ноу-хау, які зробили браслет популярним, так само нікуди не подінуться. Наприклад, відомо, що новий фітнес-трекер і раніше буде обладнаний чіпом, який дозволить носію розплачуватися своїм «годинником» в громадському транспорті або в супермаркетах.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone запустил крайне важную услугу, которая спасет деньги украинцев

В минуле

Xiaomi Mi Band 6 шокировал покупателей своими возможностями

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle