Київстар

Київстар назвав додатки, без яких не може прожити жоден абонент

Мобільний оператор «Київстар» підрахував цікаву статистику, назвавши найпопулярніші серед жителів нашої країни месенджери, соціальні мережі і додатки. Вийшло в чомусь очікувано, в чомусь – ні.


Де найбільше сидять в інтернеті українці?

Джерелом відомостей стали дані про мобільний трафік в мережі мобільного оператора. З цієї причини статистика не зовсім повна. Наприклад, не можна сказати, скільки українців досі користуються заблокованими російськими сервісами, такими, як «Однокласники» і «Вконтакте»: трафік, що йде через ці сайти, ідентифікується як трафік проксі-серверів через використання VPN. Проте, навряд чи вони популярнішими того ж Фейсбуку.

Найпопулярнішим месенджером серед українських абонентів став Viber, яким користується понад дванадцять мільйонів абонентів мобільного оператора щомісяця. Ненабагато відстає від нього Facebook Messenger, у якого одинадцять мільйонів користувачів. Замикають топ Telegram (шість мільйонів) і WhatsApp (близько п’яти мільйонів).

Серед соціальних мереж найпопулярнішими стали Facebook і YouTube, якими користується тринадцять мільйонів українців щомісяця. На третьому місці Instagram з десятьма мільйонами людей. Четверте місце за Твіттером за сімома мільйонами, а замикає топ Tik Tok – п’ять з половиною мільйонів користувачів.

При цьому саме в Tik Tok абоненти Київстар проводять найбільше часу – вісімдесят вісім хвилин в день, а кожен десятий сидить в Тіктоке більше чотирьох годин на добу. На YouTube українці дивляться відео приблизно 54 хвилини в день, а в Facebook сидять близько 44 хвилини. Найактивніше абоненти сидять в соціальних мережах ввечері з з 18.00 до 22.00 і вдень з 12.00 до 13.00.

Найбільше трафіку витрачається на перегляд YouTube – в середньому 2,5 Гб на кожного абонента, на другому місці зі значним відривом Tik Tok з 0,6 Гб, а на третьому Instagram – його показник склав 0,4 Гб.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Велика чистка в Instagram: за що будуть видалені мільйони живих акаунтів

В минуле

Киевстар назвал самые популярные приложения среди абонентов

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle