Softnews

Велика чистка в Instagram: за що будуть видалені мільйони живих акаунтів

instagram

Керівництво соціальної мережі Instagram попередило хейтерів і любителів ображати інших про покарання за подібну діяльність – їх акаунти будуть видаляти. Спеціальна система безпеки стане відслідковувати мати і загрози, спрямовані користувачем іншому, після чого без попередження банити їх сторінки.


Дану інформацію компанія розмістила на своїй офіційній сторінці. Програмісти розробили спеціальний софт, який буде в автоматичному режимі відслідковувати хейтерів. На даний момент його робота буде поширюватися на коментарі під відео і фотографіями, якщо система буде діяти ефективно, то карати стануть і за образи в особистих повідомленнях.

Представники компанії попередили – будь-які спроби уникнути покарання марні. Акаунти, які були створені спеціально для відправки образ, будуть блокуватися, якщо вдасться довести зв’язок зі справжнім власником профілів, то і він буде вилучений. Обійти блокування не вдасться – за подібні спроби також піде бан аккаунта без можливості його відновлення. Остаточно «добили» любителів троллінгу програмісти Instagram заявою про те, що всі погрози і образи стануть збиратися в спеціальному сховищі, а через деякий час відправлятися на перевірку правоохоронним органам. Так що крім покарання цифрового агресивні люди можуть отримати і вельми фізичні наслідки у вигляді відправки в місця не настільки віддалені.

Причиною таких радикальних методів стали попередні дії користувачів. Зокрема, Instagram почала переслідувати розповсюджувачів неправдивої інформації про COVID-19, а останньою соломинкою, що переломили спину верблюдові, стали повідомлення від футболісти клубів Англійської Прем’єр-ліги. Хейтери ображали їх расистськими висловлюваннями.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Масштабний збій Viber налякав українців

В минуле

Київстар назвав додатки, без яких не може прожити жоден абонент

В майбутнє

Також буде цікаво