Київстар

Київстар запустив безкоштовний обмін старих смартфонів у всіх своїх магазинах

Киевстар

Трейд-ін, тобто безкоштовний обмін старих смартфонів в магазинах роздрібних мереж, став вже досить популярною послугою на Заході, а тепер доступний і в нашій країні. Його запустив, зокрема, мобільний оператор «Київстар». Зараз будь-який бажаючий може обміняти свій старий смартфон на той, що новіше, повністю безкоштовно або з невеликою доплатою. Зараз навіть немає необхідності відвідувати для цього магазин мобільного оператора, угоду з обміну можна завершити в тому числі онлайн.


Як зробити обмін смартфона?

Спочатку необхідно провести первинну оцінку вашого пристрою на сторінці магазину оператора. Там вам можуть вказати приблизну ціну старого смартфона, а також порахувати, скільки вам необхідно доплатити за новий смартфон. Якщо ви живете в Києві, то можете викликати додому фахівця, який вивчить ваш телефон, оцінить його стан і назве ціну, яку оператор готовий за нього заплатити. Після цього ви можете обміняти старий телефон на новий. Якщо, скажімо, ваш старий смартфон оцінений в чотири тисячі гривень, а новий коштує шість, то ви можете доплатити дві тисячі гривень. Цю ж суму можна, наприклад, взяти в розстрочку.

Жителі інших областей нашої країни також можуть провести обмін онлайн, але обмін для них буде виглядати по-іншому. Заявку можна оформити самостійно на сайті оператора, після чого відправити свій телефон для оцінки «Новою поштою». Все пересилання оплачується компанією «Київстар».

Можна, звичайно, і не мучитися з доставкою, а просто принести свій телефон для оцінки в магазин роздрібної мережі оператора, щоб піти звідти вже з новим смартфоном. В такому разі не забудьте свій паспорт та ідентифікаційний код – вони стануть в нагоді вам для підписання договору обміну.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Українських користувачів Viber атакують одразу двома методами

В минуле

Киевстар запустил бесплатный обмен старых смартфонов во всех своих магазинах

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle