Київстар

Київстар буде нагороджувати своїх абонентів за відвідування закладів громадського харчування

Киевстар

Київстар запустив відмінну акцію, яка підійде тим, хто вирішив відзначити День святого Валентина в якомусь закладі громадського харчування – скажімо, в ресторані або кафе. Тільки зараз ви можете, посидівши з коханою людиною або в компанії друзів, отримати за це ще й подарунки від мобільного оператора!


Умови акції: які бонуси ви отримаєте за відвідування ресторану?

Акція діє з першого лютого і аж до чотирнадцятого березня поточного року, в мережі ресторанів «Сушия». Спонсором її є оператор «Київстар», що пропонує спеціальну промо-пропозицію від «Київстар ТВ». Щоб взяти участь в акції, вам необхідно зробити в будь-якому закладі цієї мережі замовлення не менше, ніж на двісті гривень. Разом з чеком ви отримаєте промокод на безкоштовне користування пакетом «Київстар ТВ Преміум HD» від сервісу онлайн-телебачення «Київстар ТВ». Він буде діяти протягом семи днів.

Також, якщо ви зробите будь-яке замовлення на суму від чотирьохсот п’ятдесяти гривень і скажете офіціантові промокод від «Київстар ТВ», то можете отримати в подарунок Ролл «Філадельфія Делюкс» зі свіжим лососем. Промопропозиція дійсна для замовлень в ресторані, а також для онлайнових замовлень, у всіх ресторанах «Сушия» наступних українських міст:

  • Київ
  • Одеса
  • Дніпро
  • Харків
  • Чернівці
  • Черкаси
  • Суми
  • Львів
  • Запоріжжя
  • Вінниця.

Відзначимо, що восьмого березня і чотирнадцятого лютого пропозиція діяти не буде, але багато людей збираються відзначати свято в інший  день з різних причин, так що ви все одно можете скористатися даною акцією.

Як ми писали раніше, Київстар запустив акцію, яка носить назву «Закохайся в кешбек», вона була запущена ще 8 лютого і триватиме до кінця квітня, тобто ви зможете подарувати подарунок не тільки на день всіх закоханих, а й, наприклад, на восьме березня. Умови даної акції прості: вам достатньо придбати будь-який 4G-смартфон, в подяку за що ви отримаєте кешбек в розмірі десяти відсотків у вигляді бонусів на ваш мобільний рахунок.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Рейтинг БК в Украине

В минуле

Киевстар будет награждать своих абонентов за посещение общепитов

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle