Hardnews

Названо способи подачі сигналу SOS зі смартфона

sos

За словами фахівців, функція подачі такого сигналу присутня в кожному смартфоні. Одним із способів є тривале натискання на кнопку включення або одночасне утримання кнопок регулювання гучності. Також можна кілька разів поспіль натиснути на кнопку вимикання. Це переведе смартфон в аварійний режим і дозволить викликати екстрені служби. При цьому в пристрої навіть може не бути сім-карти: він просто зв’язується через будь-яку найближчу доступну стільникову мережу.


Експерти зазначають, що смартфон зможе таким чином передати дані геолокації, групу крові, наявність алергії на медикаменти, контакти рідних і іншу важливу інформацію про власника екстреним службам. Про такі можливості гаджетів знає менше третини їх користувачів.

Є дві категорії користувачів, яким варто використовувати інші гаджети для екстрених викликів. До першої категорії відносяться любителі далеких подорожей.

«Для того щоб людину можна було знайти в будь-якому місці, варто використовувати GPS-навігатор: такі продають для мисливців, туристів і інших любителів активного відпочинку. У таких пристроїв досить потужна антена, яка дозволяє підтримувати зв’язок, навіть коли смартфон не справляється », – розповідають.

До другої категорії фахівці відносять літніх людей, яким краще вибрати кнопковий телефон з кнопкою SOS на панелі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо додатки, які відверто шкодять вашому смартфону

В минуле

Названо три фатальні помилки при зарядці смартфона

В майбутнє

Також буде цікаво