Softnews

Названо додатки, які відверто шкодять вашому смартфону

код на смартфоні

Фахівці назвали мобільні додатки, які сповільнюють роботу смартфона і відверто шкодять йому, тому мають потребу у видаленні з пристрою.


Так, додатки-визначники номеру можуть допомогти лише в тому випадку, якщо абонент дзвонить з невідомого номера. Тим часом вони будуть показувати і ваш номер, а також вимагають доступ до контактів і копіюють їх, створюючи власну базу.

Крім цього, фахівці не радять встановлювати сторонні програми для підвищення економії заряду батареї. Уточнюється, що на смартфонах зазвичай вже встановлені програми, які краще справляються з цим завданням. Сторонні додатки, що обіцяють такі функції, показують багато реклами, що збільшує трафік.

Розкритикували експерти і програми-клінери, які можуть вивантажити з пам’яті смартфона запущені програми. Діють вони агресивно, а ефект триватиме недовго.

У додатку ліхтарик просто немає сенсу, оскільки він є у всіх сучасних смартфонах. Деякі такі додатки вимагають доступ до особистих даних користувача і контактів.

Сканери QR-кодів також вже вбудовані в додаток камери і Google Диск. У грудні минулого року з’ясувалося, що популярний додаток Barcode Scanner було заражено, в результаті він показував нав’язливу рекламу. Постраждали понад 10 млн смартфонів.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо способи захиститися від випромінювання смартфона

В минуле

Названо способи подачі сигналу SOS зі смартфона

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle