Vodafone

Vodafone запустив новий тариф з інтернетом і дзвінками дешевше 2 гривень в день

Vodafone запустив новий тариф, в якому ви можете отримати дзвінки та інтернет за абсолютно смішною ціною – менше двох гривень в день. Призначений даний тарифний план, правда, в першу чергу для розумних гаджетів, наприклад, планшетів, смарт-годинників, модемів та інших пристроїв. Ці гаджети відіграють все більшу роль в нашому житті, і у них є відповідні потреби, так що поява спеціальних тарифів для них була лише питанням часу.


Що необхідно вашим гаджетам?

В першу чергу, гаджети використовуються не для зв’язку, а для інших цілей, але щоб їх правильно виконувати, вони все одно потребують сім-карти. Без неї неможливо, наприклад, відправити власникові СМС-повідомлення. Або просто оповістити про що-небудь, але ж це – одна з основних функцій таких пристроїв. З новим тарифним планом від Vodafone це не проблема. Ось що він включає в себе:

  • П’ятсот мегабайт мобільного інтернету.
  • П’ятдесят хвилин дзвінків в мережі оператора Vodafone в місяць.
  • СМС за три гривні штука.

Абонентська плата в цьому тарифному плані становить п’ятдесят гривень на місяць. Цей тарифний план називається «Vodafone Device S», він в першу чергу призначений для смарт-годиників, дитячих годинників, сигналізацій, щоб вони могли залишатися на зв’язку з власником в будь-який час. Якщо для вас цього мало, то ви можете звернути увагу і на інші тарифні плани даної лінійки, наприклад, «Vodafone Device M» для планшетів, що включає вже десять гігабайтів інтернету, або «Vodafone Device L» для модемів і роутерів з пакетом інтернету в вісімнадцять гігабайтів.

Як ми писали раніше, Vodafone порадувала українців нової чудової акцією. Вона дозволяє дивитися відео безкоштовно протягом чотирьох місяців. Йдеться, звичайно, про послуга Video Pass, в рамках якої такі популярні сервіси, як Youtube, Netflix, Megogo не підлягають тарифікації і в зв’язку з цим не враховуються в ліміті трафіку. Якщо раніше вартість підключення і використання такої послуги становила п’ятдесят гривень на місяць, то на час акції вона тепер підключається всім бажаючим без оплати.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

“ПриватБанк” урізає ліміти клієнтів, якщо не виконати ці умови

В минуле

Vodafone запустил новый тариф с интернетом и звонками дешевле 2 гривен в день

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle