Бізнес та акції

“ПриватБанк” урізає ліміти клієнтів, якщо не виконати ці умови

Приватбанк

Користувач «ПриватБанку» висловив обурення рівнем обслуговування привілейованих клієнтів фінансової установи, залишивши негативний відгук про роботу банку. За його словами, компанія урізала ліміт по карті Gold через те, що клієнт відмовився від збільшення доступних кредитних коштів під час дзвінка оператору.


Свою думку чоловік висловив у відгуку, який він розмістив на сайті Мінфіну. У повідомленні він вказав, що є постійним клієнтом «ПриватБанку», активно користується кредитними коштами і тому вирішив відкрити карту Gold, яка дарує свої власникам деякі привілеї. Зокрема, чоловіка зацікавила можливість оплати частинами деяких товарів, яку дарує «золота карта» – можна придбати виріб у партнерів «ПриватБанку», виплачуючи вартість певними сумами, які клієнт призначає сам. З кожним новим використанням даної послуги кредитний ліміт на картці підвищується.

Одного разу чоловікові надійшов дзвінок від представників «ПриватБанку», під час якого йому запропонували збільшити ліміт на карті. Він відмовився, через деякий час доступні засоби на картці раптово і без попередження опустилися до нуля, залишилася лише кредитна лінія, але можливість оплати товарів частинами була забрана. Зв’язавшись з операторами «гарячої лінії», чоловік отримав відповідь, що ліміт зменшився автоматично, за цим стежить спеціальна програма, яка по складним алгоритмам обчислює, кому які суми призначити. Представники банку порадили користувачеві частіше застосовувати картку «Голд», тоді його кредитний ліміт буде збільшений. Однак чоловік заявляє, що і так використовував карту частіше нікуди, і справжньою причиною застосування до нього санкцій є відмова від підвищення ліміту, що йому хотіли нав’язати під час телефонної розмови.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

«Київстар» позбавив мільйони українців інтернету на декілька тижнів

В минуле

Vodafone запустив новий тариф з інтернетом і дзвінками дешевше 2 гривень в день

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle