Бізнес та акції

«ПриватБанк» дозволяє кожному бажаючому отримати 500 гривень

ПриватБанк

Великий український банк «ПриватБанк» запустив акцію, згідно з умовами якої будь-який українець може отримати 500 гривень на оплату комунальних боргів. Для цього потрібно зареєструватися на сайті банку і відкрити рахунок, на який може надійти заповітний платіж.


Повну інформацію, що стосується акції «Будинки тепліше», можна прочитати на сайті «ПриватБанк». Стати власником 500 гривень може будь-який клієнт банку, який зареєструється в установі. При цьому акція розрахована на тих людей, які тільки почали користуватися послугами фінансової установи для оплати комунальних недавно – гроші надійдуть лише на рахунки користувачів, які вперше за 90 днів оплачують платіжки через «Приват 24». Другою умовою участі в конкурсі є оплата комунальних на суму, не меншу, ніж 100 гривень. Оплачувати послуги потрібно тільки з карти банку через додаток «Приват24».

Коли попередні умови – внесення 100 гривень і реєстрація на сайті, виконані, вас вносять до списку учасників. Залишається чекати – акція триватиме з 20 листопада по 20 лютого, в цей час виплати отримають 300 переможців. На даний момент зареєстровано вже 11 234 учасника, тому є сенс поквапитися. Якщо ви стали щасливчиком, то виплата прийде на карту Visa від «ПриватБанк», з якої сплачувалися комунальні. Передбачається, що ці гроші будуть витрачені на подальшу оплату послуг комунальних підприємств, проте контролювати це ніхто не буде. Карта обов’язково повинна бути гривнева, а не валютна.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Як шахраї крадуть в українців гроші, яких у них немає

В минуле

Правила в «ПриватБанк» і «Ощадбанк» змінилися: українцям слід підготуватися

В майбутнє

Також буде цікаво