Бізнес та акції

Найпопулярніший в Україні смартфон Xiaomi впав в ціні

Обговорення
Redmi Note 8T
Redmi Note 8T

Найпопулярніший в Україні смартфон Xiaomi впав в ціні. Мова про бюджетний Xiaomi Redmi Note 8T, який оснащений NFC модулем.


Так, якщо на старті продажів Redmi Note 8T в модифікації на 32 Гб вбудованої пам’яті можна було придбати за 5499 гривень, то прямо зараз його можна купити за 4500 гривень, причому це не найменша ціна, а її середнє значення. За три місяця з моменту свого виходу смартфон втратив в ціні близько тисячі гривень.

Нагадаємо, що саме Xiaomi Redmi Note 8T став найпопулярнішим в Україні смартфоном в січні і лютому поточного року. Смартфон оснащений 6,3-дюймовим екраном з роздільною здатністю 2340 х 1080 пікселів. Пристрій працює на базі Snapdragon 665 з акумулятором ємністю 4000 мАг. Крім того, апарат також підтримує швидку 18 Вт зарядку. Що стосується камери, то Redmi Note 8T отримає четирехмодульная основну камеру на 48, 8, 2 і 2 Мп, а також 13 Мп селф-камеру.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi Note 9S – темна конячка на ринку бюджетників

В минуле

Стало відомо наскільки iPhone 12 потужніше попередника

В майбутнє

Також буде цікаво