«Ощадбанк» нав’язує клієнтам дороге СМС-інформування та відмовляється його відключати

Зараз на головній

Розчарований клієнт великого українського банку «Ощадбанк» поскаржився на фінустанову, яка буквально заганяє його в борги через свої принципи. Банк насильно підключає до нової карти СМС-інформування, яке обходиться дуже дорого, при цьому відмовляючись його відключати.


Даний відгук з’явився на сайті Мінфін, в розділі, присвяченому «Ощадбанку». У ньому жінка детально виклала ситуацію – вона користується послугами банку з певною метою, на картку вона отримує соціальні виплати. Щомісяця на рахунок приходить 1500 гривень, це єдиний дохід клієнтки, більше ніяких грошей вона не отримує. Так як сума невелика, кожна копійка для неї важлива. Нещодавно пройшов термін дії її картки, вона звернулася до відділення фінустанови, щоб замінити пластик на новий. Там вона спеціально вказувала, що не хоче підключати СМС-оповіщення, так як за кожне повідомлення про прихід грошей з рахунку знімається 7 гривень. Так як жінка дорожить кожною гривнею, вона наполягла, щоб цю послугу не підключали. Оформивши договір, вона повернулася додому, а наступного дня отримала повідомлення, що до її карті підключена послуга «СМС-сповіщення».

Ощадбанк

Спочатку клієнтка чесно намагалася домовитися – вона дзвонила операторам «гарячої лінії», просячи відключити послугу. Щоразу вона зв’язувалася з іншим представником банку, кожен з яких говорив одне і те ж – відключити послугу можна буде тільки при оформленні нової карти. У підсумку вона написала негативний коментар, сподіваючись, що так доб’ється уваги з боку банку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Наскільки точно здійснює виміри віртуальна рулетка на iphone

На смартфонах з'являється все більше корисних додатків, які можна застосовувати в реальному житті: рулетка, рівень, крокомір, пульсометр та ін....

Більше схожих статей