Softnews

Гра Ratchet & Clank: Rift Apart отримала новий трейлер та дату виходу

Ratchet & Clank Rift Apart

PlayStation 5 не може похвалитися занадто великою кількістю анонсованих ексклюзивних ігор, які дебютують на ринку найближчим часом. Але, безперечно, однією з найгарячіших і найочікуваніших новинок цього року на PS5 є Ratchet & Clank: Rift Apart , яка – нарешті! – отримала дату виходу.


Нарешті ми знаємо дату виходу Ratchet & Clank: Rift Apart!

Sony повідомила гравців через свої соціальні мережі про дату виходу Ratchet & Clank: Rift Apart . Останній 30-секундний трейлер гри опублікований у Twitter , YouTube та Facebook, і в кінці показує, що ми зіграємо останні пригоди Ratchet та Clank 11 червня 2021 року!

У трейлері ми також можемо побачити добре відомі фрагменти гри з попередніх показів, а також кілька вражаючих катсцен. Все це дійство виглядає феноменально, зокрема швидке «перемикання» між різними місцями, глибоке знищення навколишнього середовища та детальні моделі персонажів.

Ratchet & Clank: Rift Apart дебютує лише на PlayStation 5, тому власникам PlayStation 4, на жаль, доведеться з цим змиритися, або полювати на важкодоступну PS5.

Ratchet & Clank: Rift ApartБудемо сподіватися, що до червня ситуація з наявністю останньої консолі Sony трохи покращиться. Однак, якщо у вас вже є PlayStation 5, Sony незабаром розпочне цифровий попередній продаж Ratchet & Clank: Rift Apart. Ми можемо розраховувати на спеціальні бонуси у вигляді унікальних скінів для персонажу:

Окрім того, існує ще більш багата передрелізна версія, в яку входить цифровий артбук та інші приємнощі.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Треснул экран Huawei. Как сэкономить на ремонте?

В минуле

Українцям розповіли про плюси та мінуси VPN в смартфоні

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle