Softnews

Власники смартфонів Samsung по всьому світу отримали дивне повідомлення

Таємниче повідомлення, що складається тільки з цифри «1» в заголовку і тієї ж цифри в змісті, було відображено додатком Find My Mobile. З цією загадковою помилкою зіткнулися багато власників смартфонів південнокорейського виробника по всьому світу.


Як повідомляють користувачі, після натискання на повідомлення рядок з ним просто зникає з шторки. Інших видимих ​​дій смартфон не виконує.

На додатку Find My Mobile зав’язана практично вся система безпеки смартфонів Samsung. Він дозволяє знайти або віддалено заблокувати свій пристрій, створювати резервні копії даних, а також зберігає дані Samsung Pay. Тож не дивно, що після отримання дивних повідомлень з такої важливої системної програми користувачі смартфонів Samsung почали турбуватися про збереження конфіденційних даних.

Повідомлення Samsung

Компанія заявила, що причин для занепокоєння немає, і це всього лише планова перевірка працездатності програми.

Samsung – не перша компанія, яка лякає своїх клієнтів дивними повідомленнями. У минулому році користувачі смартфонів OnePlus отримали повідомлення, що містять текст, написаний китайськими ієрогліфами. Як з’ясувалося пізніше, це був невдалий тест оновлення.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button