Softnews

Нове оновлення Windows 10 починає “тормозити” систему

Обговорення
Windows 10

Минулого тижня Microsoft випустила накопичувальне оновлення для операційної системи Windows 10 версій 1909 і 1903. Однак крім виправлення помилок, апдейт під номером KB4532695 викликає у деяких користувачів «синій екран смерті», а також критичні проблеми зі звуком і деякі інші. 


Це оновлення не є обов’язковим і було випущено позачергово, не чекаючи щомісячного оновлення Patch Tuesday, яке традиційно виходить у другий вівторок місяця. Воно підвищує точність розпізнавання осіб Windows Hello, а також виправляє ряд виявлених помилок. 

BSOD Windows 10

Однак встановивші апдейт користувачі скаржаться на цілий ряд нових проблем. У одних сповільнилося завантаження системи, у інших видається «синій екран смерті». 

У третіх з’явилися проблеми з зовнішніми екранами, підключеними до ноутбуків. Також деякі користувачі скаржаться на проблеми зі звуком в результаті конфлікту драйверів. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Продажі iPhone впали до мінімуму: чому так сталось?

В минуле

Vodafone хоче знищити Київстар за допомогою $ 1 млрд

В майбутнє

Також буде цікаво