Softnews

Користувачі висміяли останні нововведення Windows 10

Компанія Microsoft часто піддається висміювання з боку інтернет-спільноти. Не виключенням стали і нововведення, які з’явилися в операційній системі Windows 10 останнім часом. 


Одною з найголовніших змін з початку 2020 року став перехід на новий браузер Microsoft Edge на двіжку Chromium . Він замінив собою колишню версію Edge на фірмовому двіжку EdgeHTML і використовує той же двіжок, що і лідер ринку браузерів – Google Chrome. Старий добрий Internet Explorer все ще є в системі заради підтримки сумісності, але компанія активно радить користувачам переходити на новий Microsoft Edge. Тема браузерів не була проігнорована пересмішниками в мережі. 

Microsoft Edge

Ще одне «нововведення» відноситься до «Багів», а не «фіч». Збій менеджера завдань, який перестає відповідати на дії користувача, можна виправити, тільки перезагрузив систему. Зазвичай саме за допомогою менеджера завдань користувачі справлялися з проблемою завислих додатків, але на самому завислому менеджері завдань метод не працює. Мем з Обі-Ван Кенобі якнайкраще відображає думку користувачів з приводу цієї ситуації. 

Менеджер завдань

Ну і наостанок, ситуація з оновленнями Windows. Для когось установка проходить гладко, а для інших – ні. Оновлення часто ламає кілька функцій операційної системи або приносить інші проблеми. Описи про нововведення через Windows Update (служба Windows Update) Microsoft зазвичай надає досить короткі і користувачам залишається тільки дивуватися, коли система починає примусово оновлюватися. За цей випадок добре підходить мем з Джокером.

Windows Update
Windows: * змушує мене встановити нові оновлення * Я: Так, що нового? Windows: Тобі цього не зрозуміти

А як ви ставитесь до останніх нововведень в Windows 10? Ласкаво просимо до обговорення.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button