Softnews

Windows 10 назавжди видаляє файли користувачів після апдейту

Обговорення
Windows 10

Користувачі Windows поскаржилися останнє оновлення, яке видаляє особисті дані. Системний апдейт був розгорнутий 11 лютого, передає портал Windows Latest.


У повідомленнях користувачів на форумах Microsoft і в соцмережах йдеться, що після оновлення KB4532693 з накопичувача комп’ютера зникли всі дані. У випадках, описаними журналістами, власники копій Windows 10 не змогли відновити свої файли.

Деякі користувачі уточнили, що файли KB4532693 були встановлені автоматично навіть у тих, хто відключив функцію оновлень і заблокував IP-адреси Microsoft. У ситуації зі зникненням файлів видання рекомендує вручну видалити проблемний апдейт, однак в деяких випадках зробити це не вдається або видалення провокує нові помилки. «Після видалення KB4532693 мій ноутбук не може завантажитися», – зауважив один з користувачів.

В середині лютого Microsoft випустила оновлення KB4532693, яке повинно було виправити «синій екран смерті». Однак користувачі звернули увагу, що помилки не були виправлені, а в деяких випадках їх кількість збільшилася.

На початку лютого на тематичних форумах стали з’являтися скарги на актуальне оновлення Windows 10. Власники ліцензійних копій повідомляли, що після апдейта KB4532695 на комп’ютерах почастішали випадки появи помилки BSoD, відомої як «синій екран смерті». Також користувачі скаржилися на зниження швидкості завантаження файлів з інтернету і відключення звуку.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Google Pixel 5 на базі Android 11 вперше позує на зображенні

В минуле

Samsung Galaxy S20 буде продаватися чудово, але не так добре, як Galaxy S10

В майбутнє

Також буде цікаво