Windows 10 назавжди видаляє файли користувачів після апдейту

Зараз на головній

Користувачі Windows поскаржилися останнє оновлення, яке видаляє особисті дані. Системний апдейт був розгорнутий 11 лютого, передає портал Windows Latest.


У повідомленнях користувачів на форумах Microsoft і в соцмережах йдеться, що після оновлення KB4532693 з накопичувача комп’ютера зникли всі дані. У випадках, описаними журналістами, власники копій Windows 10 не змогли відновити свої файли.

Деякі користувачі уточнили, що файли KB4532693 були встановлені автоматично навіть у тих, хто відключив функцію оновлень і заблокував IP-адреси Microsoft. У ситуації зі зникненням файлів видання рекомендує вручну видалити проблемний апдейт, однак в деяких випадках зробити це не вдається або видалення провокує нові помилки. «Після видалення KB4532693 мій ноутбук не може завантажитися», – зауважив один з користувачів.

В середині лютого Microsoft випустила оновлення KB4532693, яке повинно було виправити «синій екран смерті». Однак користувачі звернули увагу, що помилки не були виправлені, а в деяких випадках їх кількість збільшилася.

На початку лютого на тематичних форумах стали з’являтися скарги на актуальне оновлення Windows 10. Власники ліцензійних копій повідомляли, що після апдейта KB4532695 на комп’ютерах почастішали випадки появи помилки BSoD, відомої як «синій екран смерті». Також користувачі скаржилися на зниження швидкості завантаження файлів з інтернету і відключення звуку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,083Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей