Softnews

Windows 10 назавжди видаляє файли користувачів після апдейту

Користувачі Windows поскаржилися останнє оновлення, яке видаляє особисті дані. Системний апдейт був розгорнутий 11 лютого, передає портал Windows Latest.


У повідомленнях користувачів на форумах Microsoft і в соцмережах йдеться, що після оновлення KB4532693 з накопичувача комп’ютера зникли всі дані. У випадках, описаними журналістами, власники копій Windows 10 не змогли відновити свої файли.

Деякі користувачі уточнили, що файли KB4532693 були встановлені автоматично навіть у тих, хто відключив функцію оновлень і заблокував IP-адреси Microsoft. У ситуації зі зникненням файлів видання рекомендує вручну видалити проблемний апдейт, однак в деяких випадках зробити це не вдається або видалення провокує нові помилки. «Після видалення KB4532693 мій ноутбук не може завантажитися», – зауважив один з користувачів.

В середині лютого Microsoft випустила оновлення KB4532693, яке повинно було виправити «синій екран смерті». Однак користувачі звернули увагу, що помилки не були виправлені, а в деяких випадках їх кількість збільшилася.

На початку лютого на тематичних форумах стали з’являтися скарги на актуальне оновлення Windows 10. Власники ліцензійних копій повідомляли, що після апдейта KB4532695 на комп’ютерах почастішали випадки появи помилки BSoD, відомої як «синій екран смерті». Також користувачі скаржилися на зниження швидкості завантаження файлів з інтернету і відключення звуку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

2 Comments

  1. Якби у Майкрософт користувалися своїми ж продуктами, то може лагів було б менше, а так схоже, що всім пофіг, уже скільки років цим проблемам з оновленнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button