Softnews

Видаліть негайно: популярний додаток для Android виявилося небезпечним

Android Messages

Понад 10 мільйонів смартфонів виявилися заражені шкідливим програмним забезпеченням, яке демонструвало в браузері настирливу рекламу. На всіх з них до цього було встановлено популярний додаток Barcode Scanner.


Шкідливі функції були додані в нешкідливу програму в свіжому оновленні. До цього Barcode Scanner протягом декількох років працював за призначенням, скануючи штрих-коди. Як пише Malwarebytes , небезпечний апдейт був випущений на початку грудня 2020 року.

В даний час додаток вже видалено з Google Play, однак він залишився зберігатися в пам’яті мільйонів смартфонів. Користувачам, які колись встановили Barcode Scanner і не можуть зрозуміти, звідки в браузері з’явилася нав’язлива реклама, рекомендується видалити його.

Експерти відзначають, що розробникам програми вдалося обдурити систему безпеки каталогу Google Play, випустивши очевидно шкідливе оновлення.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новий конкурент Monobank і «ПриватБанк» прийшов в Україну

В минуле

WhatsApp отримає корисне оновлення: “менше нервів”

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle