Бізнес та акції

Ощадбанк вирішив відмовитися від кредитних карт на користь нової технології

Кредитні карти скоро відійдуть в минуле завдяки новим технологіям, а саме – токену VTS (Visa Token Service). Серед українських банків першим, хто його введе, стане Ощадбанк.


Які зміни несе нова технологія?

Суть технології вкрай проста – замість звичних реквізитів платіжної картки застосовується цифровий індентифікатор користувача, його унікальний токен, і всі платежі здійснюються за допомогою цифрової копії платіжної карти.VTS гарантує більш високий рівень безпеки і більш досконалий захист персональних даних клієнтів банку, які проводять онлайнові платежі.

Токенізація також дозволяє проводити операції більш швидко. Все, що потрібно від вас – один раз залишити залишити дані картки на сайті, або ж зберегти їх у вашому мобільному додатку. Надалі токенізація буде проводитися автоматично при всіх наступних покупках. Навіть якщо ви загубите карту або закінчиться її термін дії, оновлювати нічого не потрібно.

Компанія Visa також надаватиме окремий токен для проведення онлайнових і мобільних платежів. Вони будуть унікальними для кожного торгового підприємства, завдяки чому ніхто не зможе використовувати дані цього токена в інших місцях.

За словами Антона Тютюна, заступника голови правління Ощадбанку, завдяки запуску нової технології цифрові платежі будуть виведені на новий рівень, що дасть поштовх розвитку електронної комерції. Першим партнером Ощадбанку, який буде співпрацювати по впровадженню технології Visa Token Service, стане незалежна омніканальна українська платформа для здійснення онлайн-платежів, переказів і виставлення рахунків Portmone.business. Також сервісом можна скористатися на сайті OLX, в чат-боті «Укразалізниці» з продажу квитків в месенджерах, де Ощадбанк є еквайєром, а також в мобільному додатку для клієнтів Київстар.

Як ми писали раніше, в Ощадбанку нарешті запущена послуга, яку багато хто очікував. Йдеться про можливість підключити газопостачання безпосередньо у відділенні банку, без потреби відвідувати офіс газопостачальної компанії. Заявку вам допоможуть заповнити самі співробітники Ощадбанк. Протягом не більше, ніж п’яти-семи робочих днів ви отримаєте інформацію від «Нафтогазу», в якому вас повідомлять про перехід і дадуть подальші інструкції. Статус заявки ви можете перевірити на сайті gas.ua. Натисніть кнопку «Перевірити статус заявки» і введіть свій EIC-код в розпочатому поле.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар, Vodafone и lifecell: стали известны планы оператор насчет подорожания тарифов

В минуле

Ощадбанк решил отказаться от кредитных карт в пользу новой технологии

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle