Vodafone

У Vodafone розповіли як безкоштовно збільшити швидкість інтернету до максимуму

Експерти оператора Vodafone порадили українцям, як безкоштовно збільшити швидкість інтернету, і допомогли розібратися, які саме показники і параметри впливають на дану швидкість. Що ви можете зробити, якщо хочете домогтися більш високої швидкості мобільного інтернету?


Які фактори впливають на швидкість інтернету

З боку користувача на швидкість інтернету може впливати, в першу чергу, наявність USIM-карти, що підтримує технології 4G. Ви можете дізнатися, чи підтримує ваша карта 4G, ввівши запит * 222 #. Замінити стару картку на ту, яка підтримує інтернет четвертого покоління, можна самостійно або ж за допомогою фахівців компанії. Грає роль також і модель вашого смартфона, а також те, чи підтримує він частоти, доступні в нашій країні, такі, як Band 3 (LTE 1800), Band 7 (LTE 2600) Band 8 (LTE 900). Не можна скидати з рахунків і важливість місцезнаходження і віддаленості від найближчої базової станції.

На швидкість інтернету також може впливати браузер. Переконайтеся, що у вас найновіша версія браузера, а також що ви відкрили не надто багато сторінок і не завантажуєте одночасно значна кількість файлів. Пам’ятайте, нарешті, що провайдер може встановлювати певні обмеження на швидкість завантаження ваших даних відповідно до тарифного плану. Відстань від сервера провайдера також серйозно впливає на швидкість інтернету.

Щоб ваш браузер працював швидше, скористайтеся сервісами, що видаляють рекламу та інший непотрібний вам контент, а також проконсультуйтеся з провайдером – можливо, вам краще буде перейти на інший тариф.

Слід зазначити, що Vodafone в останньому півріччі 2020 року перевершив по швидкості «Київстар». Досягти цього вдалося завдяки ширині спектра, а також додатковим фічам, наприклад, високим порядків технології MIMO, оптимізації налаштувань мережі та поліпшення клієнтського сервісу за допомогою показників Quality of service.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Клієнтів ПриватБанку атакують дзвінками: зробити нічого не можна

В минуле

В Vodafone рассказали как бесплатно увеличить скорость интернета до максимума

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle