Бізнес та акції

Клієнтів ПриватБанку атакують дзвінками: зробити нічого не можна

ПриватБанк

В мережі постійно з’являються негативні коментарі від користувачів українського банку «Приватбанк», яких виводить з себе агресивна політика фінансової установи. Черговий такий відгук надійшов від чоловіка, якому набридло нав’язування картки Gold, що регулярно надходить від чат-ботів «Привату».


Негативний коментар був опублікований на сторінці Мінфін. У ньому чоловік написав, що дуже сильно втомився від політики «Приватбанку», яка має на увазі постійні «холодні» дзвінки. Тобто клієнту банку, чий номер телефону міститься в базі, регулярно «телефонує» чат-бот (спеціальна програма, яка відтворює заздалегідь записану людську мову для пропозиції послуг), з метою нав’язати певний продукт. Конкретного цього клієнта постійно дошкуляють дзвінками з пропозиціями замовити карту «Голд». Чоловік неодноразово дзвонив на «гарячу лінію» банку з проханням відключити його від цієї розсилки, там йому обіцяли, що видалять телефон з бази і виклики припиняться. Однак вони так і не дотримали свого слова – дзвінки тривають і надходять по кілька разів на тиждень.

 

У коментарях активізувалися інші користувачі, які «заспокоїли» чоловіка, заявивши, що «Приватбанк» ніколи не припинить дзвонити. Причина проста – кожному співробітнику банку належить грошова надбавка за виконання норми з надання карток «Голд». Тому всі вони зацікавлені в тому, щоб використовувати можливі канали, які допоможуть змусити клієнта замовити карту. Що стосується самого банку, то в цій ситуації він зберіг нейтралітет – представники заявили, що таким чином розважаються спамери, а сама фінансова установа тут не винна.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Як раніше не буде: названо зміни в роботі ПриватБанку, Ощадбанку та monobank

В минуле

У Vodafone розповіли як безкоштовно збільшити швидкість інтернету до максимуму

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle