Київстар

Київстар поповнить рахунок деяким абонентам на 6000 гривень, але є умова

Київстар поповнить рахунок деяких абонентів на шість тисяч гривень в рамках нової акції, яка не має жодних аналогів в нашій країні. Що ж потрібно, щоб надовго забути про необхідність поповнювати рахунок?


Як отримати шість тисяч гривень на рахунок

В рамках акції, яка триватиме аж до початку квітня поточного року, всі абоненти Київстар, які обслуговуються на основі передплачених тарифів, а також тарифів з лінійки «Все Разом», можуть придбати один з акційних смартфонів і отримати значну суму на свій бонусний рахунок в якості кешбеку.

Акція поширюється на смартфони наступних моделей:

  • Galaxy A12 3 / 32Gb (А125 / 32)
  • Galaxy A31 64Gb (А315 / 64)
  • Galaxy A31 128GB (А315 / 128)
  • Galaxy A51 128Gb (А315 / 128)
  • Galaxy S21
  • Galaxy S21 Ultra

Ви можете придбати смартфон в будь-якому з п’ятисот чотирнадцяти магазинів, або ж на сайті shop.kyivstar.ua. Після того, як акція буде підключена, з рахунку буде знято шість гривень, і ви отримаєте до п’ятнадцяти відсотків від вартості смартфона в якості кешбека на ваш бонусний рахунок. Зверніть увагу, що в акції можуть взяти участь тільки ті моделі смартфонів, що були закуплені виключно у офіційного дистриб’ютора Samsung.

Як ми писали раніше, Київстар пропонує послугу, яка називається «Інтернет-пакет Нічний». В її рамках ви можете отримати десять гігабайтів мобільного інтернету, які можете використовувати протягом місяця з моменту покупки, з одинадцятої вечора до сьомої ранку. Підключити послугу вам можна або за допомогою онлайн-системи «Мій Київстар», або ж через запит * 266 * 1 #. Перевірити залишок гігабайтів і опції можна комбінацією * 266 #.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Viber передает всю переписку украинцев спецслужбам: так ли это?

В минуле

Киевстар пополнит счет некоторым абонентам на 6000 гривен, но есть условие

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle