Бізнес та акції

Майбутнє вже настало: у відділенні ПриватБанку більше немає персоналу і кас

ПриватБанк відкрив відділення нового типу в центрі Києва, за адресою Майдан Незалежності, 2. Воно є повністю цифровим, в ньому немає ні кас, ні персоналу. Відділення обладнане мультитачбарами, цифровими екранами, кіоском самообслуговування. У ньому можна виконати будь-які операції, за якими зазвичай ходять в відділення.


Як функціонує «відділення майбутнього»

Клієнт, що входить до відділення, розпізнається за допомогою біометрії. Вам буде запропоновано виконати операції через Приват24. Ви також можете скористатися мультитачбаром або звернутися до хостес. Якщо вам необхідно провести операцію з готівкою, то у відділенні можна знайти універсальні банкомати.

Очікується, що нове відділення дозволить виконувати не тільки фінансові операції, але і стане для клієнтів ПриватБанку зручним коворкінгом. Тут є все необхідне для цього, включаючи навіть ігрову кімнату. Тут також будуть проводитися різноманітні тренінги та майстер-класи від банку, що має залучити велику кількість клієнтів.

Концепція нового відділення розроблена ПриватБанком спільно з командою консультантів Mastercard Advisors. Експерти вивчили міжнародний досвід тридцяти аналогічних випадків в вісімнадцяти країнах світу, а також вивчали, які потреби є у клієнтів Приватбанку. Згідно з результатами дослідження, найбільше клієнти очікують впровадження цифрових сервісів. Це повинно скоротити кількість черг, а також дозволити українцям проводити менше часу в відділеннях банку. Нове відділення, так званий Concept Store, не тільки відповідає всім сучасним вимогам, що пред’являються банкам, але і може стати улюбленим місцем для відвідувань. Окремо наголошується, що в приміщенні є дезінсектор, спеціальні пристрої для вимірювання температури, засоби захисту, тобто воно відповідає всім вимогам по боротьбі з епідемією COVID-19.

Як ми писали раніше, починаючи з нового року ставки кредитування для малого бізнесу і підприємців будуть значно знижені. Пільгова ставка по кредитах в рамках програми «КУБ» для фінансування підприємців діятиме аж до кінця лютого. Протягом цього часу вона становитиме всього 1,4% від початкової суми кредиту протягом перших шести місяців, а в подальшому – 1,2% на місяць на інший час користування кредитом.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Стало известно, где в Украине самый быстрый мобильный интернет

В минуле

Будущее наступило: в отделение ПриватБанка больше нет персонала и касс

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle