Бізнес та акції

Відправлення на Укрпошті тепер потрібно буде проводити по новому

Починаючи з першого лютого, «Укрпошта» приєднується до групи світових поштових операторів, які обмінюються електронними митними даними про міжнародні відправлення, що містять товари. Це означає, що відправлення на ній потрібно буде проводити трохи по-іншому.


Якими будуть нові правила

Як стверджується у повідомленні поштового оператора клієнти відтепер будуть повинні оформляти митні декларації онлайн. Зробити це можна в системі APE, особистому кабінеті або ж мобільному додатку. Ця вимога поширюється на міжнародні відправлення, що містять товарні вкладення, що відправляються наступними методами:

  • Посилки
  • Замовні бандеролі
  • Мішки «М»
  • Рекомендовані дрібні пакети
  • Міжнародні поштові відправлення з оголошеною цінністю.
  • Починаючи з березня – міжнародні відправлення EMS, які також можна буде оформити в онлайновому режимі.

У разі, якщо ви заповнюєте декларацію старим способом – на папері, то вам запропонують додаткову послугу з переказу даної декларації в електронний вигляд. Вартість послуги буде додано до вартості відправлення.

Як правило, популярні країни для експорту з нашої країни обробляють відправлення, які не мають попередніх митних даних, у другому пріоритеті. На даний момент вирішується питання з тим, щоб українські посилки завжди оброблялися в першу чергу.

Відзначимо, що при першому оформленні онлайн є спеціальний тривідсотковий бонус. Також ви зможете скористатися системою накопичувальних бонусів при відправленні дрібних пакетів, яка діє ще з 2018 року. Бонуси можуть накопичуватися до п’ятнадцяти відсотків.

Такі правила диктуються не бажанням самої «Укрпошти», а регламентом Конвенції Всесвітнього поштового союзу. Аналогічні положення містять поштові конвенції ряду розвинених країн, в тому числі тих, в які українці найчастіше відправляють посилки. Саме ці нормативні документи вимагають оформлення електронних попередніх митних даних. При їх відсутності ваша посилка віддається, по суті, напризволяще: поштовий оператор може помістити її в другу чергу або ж взагалі відмовитися від прийняття такого відправлення.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Термінал «ПриватБанку» позбавив жінку 500 гривень

В минуле

Отправления на Укрпочте теперь нужно будет проводить по новому

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle