Hardnews

Термінал «ПриватБанку» позбавив жінку 500 гривень

ПриватБанк

У мережі знову з’явилася скарга від клієнтки українського банку «ПриватБанк», яка попередила інших користувачів про проблеми з терміналами фінансової установи. За заявою потерпілої, даний апарат вкрав у неї п’ятсот гривень, а банк відмовляється повертати гроші.


Дана скарга була залишена на сайті Мінфіну, жінка детально описала проблему, що сталася. Ситуація така – вона вирішила поповнити свою кредитну карту грошима через термінал, що успішно виконала. Потім дівчина прийняла рішення перевести на рахунок додатково 500 гривень, щоб було зручно здійснювати покупки в магазинах. Однак після того, як вона засунула купюру в приймач терміналу, він видав помилку, після чого на моніторі з’явилося повідомлення. У ньому були запропоновані варіанти повернення грошей – на іншу карту, на телефон або на благодійність. Жінка вирішила перевести кошти на свій інший рахунок. Коли вона вибрала цей пункт, з’явилося повідомлення про те, що гроші будуть зараховані протягом двох днів.

Дана ситуація сталася в п’ятницю, в наступні дні гроші не прийшли. Дівчина вирішила, що причина в вихідних, тому почекала до понеділка. Але кошти не прийшли і протягом наступного тижня. Потім дівчина зайшла на свою сторінку в «Приват24», де побачила повідомлення, що кошти зараховані не будуть через помилку. Це сильно засмутило жінку, через що вона і вирішила залишити негативний відгук. У коментарях відразу ж з’явилася відповідь представника банку, який вибачився перед клієнткою і пообіцяв вирішити проблему.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Як уникнути вибуху акумулятора смартфона?

В минуле

Відправлення на Укрпошті тепер потрібно буде проводити по новому

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle