Київстар

Київстар дозволив переводити гроші з рахунку куди завгодно

Київстар дозволив переводити гроші абонентам куди завгодно за допомогою програми «Смарт-Гроші». Тепер ви можете поповнити рахунок іншої людини, навіть якщо вона користується послугами не «Київстар», а іншого українського оператора мобільного зв’язку. Причому зробити це можна за допомогою одного з безлічі методів.


Відновлена ​​можливість переказу коштів

Починаючи з дев’ятнадцятого січня, можливість переводити гроші на номери інших операторів відновлена. Зокрема, це можна зробити одним з безлічі способів, наприклад, за допомогою USSD-запиту * 124 #. Переказати гроші на номери інших мобільних операторів також можна за допомогою сайту money.kyivstar.ua, або ж в додатку «СМАРТ-ГРОШІ». Нарешті, ви можете зробити це і через SMS. Для цього вам необхідно відправити СМС-повідомлення на номер 802 в наступному форматі: 3ZZZZ 380ХХХХХХХХХ УУУ. Тут 3ZZZZ – ID-номер послуги, ХХ – номер телефону на який переводять кошти, і, нарешті, УУУ – сума переказу.

Послуга переказу коштів за допомогою USSD-запиту не працювала з 30 грудня. Тоді ж були відключені такі послуги, як поповнення акаунтів Wargaming з мобільного рахунку оператора Київстар. Це було пов’язано зі змінами в законодавстві. Поступово послуги будуть повертатися, за ними можна спостерігати на сайті money.kyivstar.ua, також про поступове відновлення послуг вам буде повідомлено в СМС-ках.

Як ми писали раніше, починаючи з 29 січня мінімальна сума, необхідна, щоб поповнити свій бонусний рахунок за допомогою «Екстра гроші», становитиме всього п’ятнадцять гривень, але тільки на території України, а не в роумінгу. Ці гроші можна отримати незалежно від того, скільки часу пройшло з часу активації вашої сім-карти або скільки ви витратили на зв’язок протягом останніх трьох місяців. Всі інші умови залишаться незмінними.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone предлагает пользоваться безлимитом за 0,01 грн.

В минуле

Киевстар позволил переводить деньги со счета куда угодно

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle