Статті

Для чого українці заводять віртуальні банківські картки

Існує так звана віртуальна банківська карта – фізично у вигляді шматка пластика вона не існує, зате вона існує в базах платіжних систем. Створити таку карту можна через будь який великий український банк: ПриватБанк, ОщадБанк, Монобанк та інші.


Як віртуальна карта врятує від шахраїв?

Все дуже просто. Якщо ви раптом оплачуєте товари і покупки в Інтернеті, то краще використовувати саме віртуальну карту.

Плюс її в тому, що якщо раптом ви випадково спробуєте сплатити картою на шахрайському сайті, то вам не доведеться її перевипускати і йти в банк. Досить зайти в особистий кабінет системи, заблокувати карту і тут же випустити нову.

Ще один плюс в тому, що на ній не зберігають гроші. Звичайно зберігати можна, але в цьому немає сенсу. Просто перед будь-якою дією ви робите на неї переказ, а потім з неї оплачуєте.

Також віртуальна карта ідеальна для будь-яких підписок – якщо вам хочеться підписатися на фільми або музику, але всього на 1 місяць, то краще використовувати віртуальну карту.

Загалом, для всіх платежів в мережі – тільки віртуальна карта.

Також очевидний плюс такої карти – прийом на неї платежів.

Вам не потрібно світити номер основної картки, щоб не дражнити шахраїв, а віртуальну ви зможете тут же заблокувати, якщо ж буде будь-які спроби злому або сумнівні перекази.

Як отримати віртуальну карту?

Для початку подивіться в особистому кабінеті свого банку – чи є взагалі така можливість. Практично всі українській банки надають таку послугу.

Після отримання віртуалки вам буде виданий за допомогою смс повідомлень номер карти, термін дії та код на зворотному боці.

Також існують і мультивалютні картки за допомогою яких можна купувати товари перебуваючи за кордоном (просто додавши в смартфон з підтримкою NFC).

Висновок: віртуалка ідеальна для платежів в Інтернеті і для захисту від шахраїв.

На віртуалку потрібно кидати рівно стільки грошей, скільки ви готові витратити в найближчому поході в Інтернет-магазин.

У разі втрати цифр з карти її дуже просто заблокувати і перевипустити нову.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Топовую версию PlayStation 5 с Blu-ray приводом раздают бесплатно в Украине

В минуле

Як насправді глушать стільниковий зв’язок

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle