Київстар

Київстар залишить своїх абонентів без популярної послуги

Київстар закриває одну зі своїх популярних послуг. Більше її не можна буде підключити, а додаток видаляється з усіх магазинів. Як стверджує сам оператор, вона просто втратила актуальність.


Послуга, яка буде закрита

Закритим буде додаток Star Guard Family, раніше запущений Київстаром спільно з компанією Avast, що розробляє антивірусне програмне забезпечення. Цей додаток дозволяло обмежити користування смартфоном або додатками на певний час, щоб переглянути розташування вашої дитини, отримати повідомлення про те, що вона прийшла в школу або повернувлася додому. Також з його допомогою можна було налаштовувати доступ в мережу за віком, блокувати різні сайти і додатки з неприйнятним контентом і навіть рівень заряду смартфона.

Також послуга включала в себе додаток Star Guard my, за допомогою якого можна було не тільки захищати смартфон від вірусів, але і очищати пам’ять від непотрібних даних, захищати найбільш важливі програми цифровим або графічним паролем, перевіряти безпеку Wi-Fi з’єднання.

Послуга визнана такою, що вичерпала свою актуальність. Починаючи з першого лютого нею більше не можна буде скористатися, а додаток – завантажити з Google Play або AppStore. Що прийде їй на заміну – поки невідомо.

Як ми писали раніше, змінилася політика надання додаткових гігабайтів і дзвінків. Тепер на добу можна замовити не більше десяти пакетів по сотні мегабайт і вартістю 10 грн. Якщо цього не достатньо, можна підключити додатковий гігабайт в рамках послуги «День онлайн» всього за п’ятнадцять гривень на добу або ж додатковий пакет в чотири гігабайти послугою «День онлайн 4000 МБ» за тридцять гривень на добу. Їх термін дії – до 23:59:59 того календарного дня, в який вони були нараховані. Весь невикористаний обсяг згорає.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Назван банк в котором лучше всего брать кредит на авто, ипотеку и бизнес

В минуле

Киевстар оставит своих абонентов без популярной услуги

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle