Київстар

Київстар запустив доступний тариф, в якому є все

Нещодавно Київстар, найбільший мобільний оператор в нашій країні, запустив цілий ряд доступних тарифних планів, в тому числі з безлімітними месенджерами та іншими сервісами. Особливо серед них виділяється один цікавий тарифний план, на якому ми пропонуємо вам зупинитися докладніше.


Що входить в один з найвигідніших тарифних планів від Київстар?

Як правило, тарифні плани судять за співвідношенням в них плати за послуги і самих послуг, які ви отримуєте за ці гроші. Що ж ви будете отримувати, і за яку суму, в даному тарифному плані?

  • Шість гігабайтів мобільного інтернету
  • Повністю безлімітні дзвінки всередині мережі «Київстар»
  • 60 хвилин дзвінків на номери інших операторів, а також за кордон.

Місячна абонентська плата в даному тарифному плані становить всього 125 гривень. Зверніть увагу, що мова йде про операторський місяць – чотири тижні, або двадцять вісім днів. Таким чином, плата складе приблизно 4 гривні 46 копійок в день. Також за цю суму ви отримуєте необмежений доступ в найбільш популярні серед українців соціальні мережі і месенджери, в тому числі Фейсбук, Інстаграм, Вайбер і телеграм, а також не будуть зніматися гігабайти за користування деякими освітніми сервісами. Тарифний план носить назву «Спілкування без меж», і ви можете підключити його в будь-якому салоні мобільного оператора або самостійно.

Як ми писали раніше, Київстар зробив користувачам подарунок. Спеціальний тарифний план «Дзвінки для батьків» тепер можна буде підключити за спрощеною схемою. Починаючи з шостого числа по 24 січня, щоб підключити даний тариф, буде досить просто подзвонити на безкоштовний операторський номер 466. Після цього ви можете користуватися ним, але з однією умовою: до 11 лютого включно вам все-таки потрібно буде підписати договір, для чого доведеться відвідати офіційний магазин оператора. В протилежному випадку вас переведуть на тарифний план «Київстар комфорт».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

«Приватбанк» обіцяє по 500 гривень клієнтам, які сплачують комуналку через «Приват24»

В минуле

Киевстар запустил доступный тариф, в котором есть все

В майбутнє

Також буде цікаво