Київстар

На час карантину Київстар зробив “спеціальний тариф” доступнішим

Київстар зробив цікавий сюрприз своїм абонентам. На час локдауна через чергову хвилю пандемії для українців буде діяти нова пропозиція – «спеціальний тариф» стане більш доступним, ніж раніше.


Яким буде «карантинний» подарунок

Подарунок полягає в тому, що спеціальний тарифний план «Дзвінки для батьків» тепер можна буде підключити за спрощеною схемою. Починаючи з шостого числа по 24 січня, щоб підключити даний тариф, буде достатньо просто подзвонити на безкоштовний операторський номер 466. Після цього ви можете користуватися ним, але з однією умовою: до 11 лютого включно вам все-таки потрібно буде підписати договір, для чого доведеться відвідати офіційний магазин оператора. В протилежному випадку вас переведуть на тарифний план «Київстар комфорт».

В рамках тарифу ви будете отримувати за все за шістдесят гривень наступний пакет послуг:

  • Безлімітні дзвінки на номери «Київстар».
  • Можливість дзвонити на номери інших українських операторів і стаціонарні телефони по Україні за шістдесят копійок за хвилину.
  • Сто мегабайтів інтернету на день. Звичайно, цього не вистачить, щоб сидіти в соцмережах або дивитися відео, але цільова аудиторія даного тарифного плану майже не сидить зі смартфона в інтернеті. Зате цілком достатньо для періодичного оновлення операційної системи або окремих програм.

Також була запущена безкоштовна послуга “Ми разом”, яка дозволяє дзвонити на будь-який номер «Київстар» абсолютно безкоштовно. Навіть при відсутності грошей на рахунку і неактивованому місячному пакеті послуг ви все одно зможете зв’язатися з рідними і близькими!

Як ми писали раніше, Київстар змінює старі телефони на нові в рамках програми трейд-ін. Зазвичай розмір доплати за трейд-ін складає близько двох-трьох тисяч гривень. За статистикою, міняють частіше за все Samsung Galaxy і Huawei Y3 / Y5 на нові «Самсунги» серії А. Що стосується відносної ціни, то, наприклад, Xiaomi Mi A1 оцінюється приблизно в вісімсот гривень, при тому, що ціна нового смартфона становить від 3 до 3,8 тисяч.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

SIM-карты украинцев под угрозой: власть сообщила о возможности их клонирования

В минуле

На время карантина Киевстар сделал “специальный тариф” более доступным

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle