Vodafone

Vodafone запустив новий тариф з дуже вигідними умовами

Одна з найбільш відомих рис мобільного оператора Vodafone – це величезна кількість досить дешевих тарифних планів з вигідними умовами. Проте, не всі про них знають, і продовжують використовувати більш дорогі. Тому ми нагадаємо про один порівняно новий тарифний план, де ви будете за невелику ціну отримувати непоганий пакет послуг.


Які послуги входять в тарифний план?

Існує певний умовний кордон, що відокремлює дешеві тарифні плани з мінімальною кількістю послуг (соціальні) від більш дорогих, в які входить величезна кількість послуг, але за велику плату. Це рубіж абонентської плати в сто гривень на місяць. Проте, даний тарифний план дозволяє за цю суму, яка більше характерна для соціальних тарифів, отримати непогану кількість послуг. Ось їх список:

  • Двадцять гігабайтів високошвидкісного 3G \ 4G-інтернету (в залежності від того, наскільки добре ловить мережу там, де ви знаходитесь).
  • Послуга Vodafone Video Pass для любителів відео. Нагадуємо, що вона дозволяє без урахування трафіку переглядати найбільш популярні відеосервіси, такі як Ютуб, Нетфлікс і Мегого.
  • Сімсот хвилин дзвінків на будь-яких операторів.
  • Можливість підключити півтори тисячі хвилин в рамках послуги «Більше розмов».

Назва тарифного плану, про який йде мова в цій статті – Vodafone SuperNet Turbo. Розмір абонентської плати в ньому становить сто гривень на місяць, тобто всього лише три гривні і тридцять копійок в день. Особливі умови даного тарифу діють не на всій території України: дізнатися повний список регіонів нашої країни, де ви можете підключити цей тарифний план, ви можете на сайті мобільного оператора.

Як ми писали раніше, Vodafone проводить трейд-ін – обмін старих телефонів на нові – в своїх торгових точках. Здійснити операцію трейд-ін нескладно. Ви просто здаєте своє старе пристрій, фахівець в магазині його оцінює, називаючи вартість. На неї впливає наявність комплектуючих, модель і характеристики телефону, а також, звичайно, його зовнішнє і технічний стан. З ціни нового смартфона віднімається ціна старого, якщо вони рівні, то вам обміняють без доплат.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названі п’ять типів додатків, які «вбивають» смартфон

В минуле

Vodafone запустил новый тариф с очень выгодными условиями

В майбутнє

Також буде цікаво