Бізнес та акції

Ощадбанк залишить українців без зв’язку

Нещодавно Ощадбанк подав до суду, вимагаючи банкрутства ТОВ “ЄСУ”, яке належить Ринату Ахметову. Оскільки ЄСУ належать 92,79% акцій компанії «Укртелеком», то при своїй перемозі Ощадбанк залишить жителів нашої країни без зв’язку.


Деталі справи

Справа була розглянута Господарським судом Києва ще два тижні тому – 23 грудня, але остаточного рішення він не виніс. За словами судової організації, вони надали Ощадбанку час усунути недоліки позову. Зокрема, фінансова установа зобов’язана надати докази того, що винагорода арбітражного керуючого була виплачена саме ними протягом трьох місяців даних повноважень.

Відзначимо, що фінансові проблеми виникають у ЄСУ вже не в перший раз. Так, у 2017 році вони мали погасити облігації на суму понад чотири з половиною мільярдів гривень, власниками яких були Ощадбанк і Укрексімбанк, облігації не були погашені.

11 грудня минулого року той же Господарський суд задовольнив заяву Ощадбанку з приводу того, що його позов до «Укртелекому» був залишений без розгляду. Попередньо в рамках того ж справи було подано клопотання про мирову угоду.

Як ми писали раніше, Ощадбанк не увійшов до списку найбільш популярних банків в Україні. У голосуванні взяли участь більше двадцяти банків нашої країни. Лідером став Приватбанк, його вибрали кращим 41,04% респондентів. Таким чином, можна з упевненістю сказати, що найбільший банк нашої країни, який поодинці становить майже четверту частину її фінансової системи і обслуговує близько третини вкладів, як і раніше зберігає довіру громадян.

На другому місці з результатом 12,24% виявився Monobank. З огляду на те, що це дуже молода фінансова організація, результат відмінний. На третьому з невеликим відривом опинився ще один «старожил» – «Райффайзен Банк Аваль», заснований в 1992 році і вважається найбільшим в нашій країні банком з іноземним капіталом. Топ-5 замикають Ощадбанк з результатом 9,07% і ПУМБ, чий результат склав 5,67%. Інші банки, включаючи «Укрсиббанк», «Укргазбанк», «Альфа-Банк», «ОТП Банк», «Креді Агріколь» і «Укрексімбанк», отримали менше п’яти відсотків голосів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Ощадбанк оставит украинцев без связи

В минуле

Засновник Telegram закликав всіх переходити з iPhone на Android

В майбутнє

Також буде цікаво