Статті

5 помилок при зарядці смартфона або планшета

бездротова зарядка

Щоб смартфон або планшет пропрацював набагато довше і його акумулятор зберігав ефективність, не менш важливо правильно заряджати гаджети. Інакше, вже приблизно через півроку-рік доведеться міняти акумулятор або навіть саме електронний пристрій.


Давайте розглянемо 5 поширених помилок, які ми можемо допускати при зарядці смартфона або планшета і як цього не допускати

1) Не тримайте ваш гаджет на зарядці всю ніч. Так, сучасні зарядні пристрої і смартфони мають автоматичне відключення подачі струму, але якщо наприклад ваш смартфон або планшет всю ніч стоїть на зарядці, то після повної зарядки до 100%, він починає повільно підживлювати пристрій, підтримуючи його повний заряд.

Це в свою чергу може перегрівати як сам смартфон або планшет, так і зарядний блок, а це негативно позначається на терміні життя батареї, вона знаходиться в стресі і може перегріватися.

2) Не розряджайте смартфон повністю. Це теж негативно позначається на акумуляторі пристрою і скорочує його термін служби, так як повний розряд зношує батарею.

зарядка смартфону

3) Не бійтеся заряджати смартфон при будь-якому відсотку. У сучасних електронних пристроях немає необхідності чекати повного розряду або заряду, по простому кажучи, їм найкраще коли заряджають частіше і бажано ставити на зарядку в проміжку від 20% і необов’язково заряджати точно до 100%. Тому що батарейка буде перебувати під максимальним напруженням. А це зношує структуру акумулятора.

Досить і до 90%. Це не завдасть батареї “стресу” і допоможе зберегти її в тонусі.

4) Використовуйте оригінальні зарядні пристрої. Оригінальні зарядні пристрої не подають зайвої напруги і заряджають акумулятор смартфона або планшета правильно, в залежності від акумулятора, який в них встановлений.

Дешеві зарядки можуть не тільки погано позначитися на акумуляторі, але і послужити причиною пожежі . Навіть якщо оригінальний зарядний пристрій вийшов з ладу, купіть сертифікований, в магазині електроніки, у якого будуть збігатися характеристики з вашим старим зарядним пристроєм.

Обов’язково перевірте, щоб ваш пристрій не нагрівався сильно при зарядці, це буде явно означати, що зарядний пристрій не підходить і навіть небезпечний.

5) Намагайтеся дотримуватися температурного режиму.

смартфон зима

Найчастіше електронні пристрої допускають використання в нормальних температурних діапазонах, від -20 до +30.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Microsoft радикально змінить зовнішній вигляд Windows

В минуле

1 гривня в місяць: як українців заманюють в платні сервіси

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle