Статті

Коли можна пустити дитину в соціальні мережі

Дитина

Сучасний світ влаштований таким чином, що його невід’ємною частиною є соцмережі. Саме тому кожні батьки рано чи пізно задаються питанням – коли в них можна пускати дитину і чи варто її обмежувати в цьому. Якщо ця тема для вас особливо актуальна – читайте нашу статтю, в ній ви знайдете важливу інформацію з цього приводу.


Чому батьки бояться давати дитині доступ в соцмережі

Багато хто вважає, що якщо їх чадо почне сидіти в інтернеті, то від цього постраждає навчання, погіршаться відносини з однолітками, оскільки живе спілкування буде замінено віртуальним і ще багато чого незрозумілого. Чесно кажучи, все це суцільна маячня. На рівні того, що комп’ютерні ігри роблять з дітей маніяків. В даний час соцмережі служать не тільки для розваг і смішних мемасів, а й навчання. Майже у кожного класу зараз є свій груповий чат у Viber або в інший соцмережі, де сидять не тільки учні, а й вчителі. Саме там останні найчастіше і роблять важливі заяви, що стосуються навчання.

З урахуванням вищесказаного, дитина, яка не має сторінки в жодній соцмережі через страх батьків буде сприйматися як біла ворона серед однолітків, та й часто вони будуть не в курсі актуальної інформації.

Як же правильно вчинити

Як і у всіх інших ситуаціях щодо дітей, потрібно правильно виховати дитину. Першу сторінку варто створювати разом з нею. При цьому потрібно пояснити про важливість збереження конфіденційних даних і про всі небезпеки, які можуть чекати дитину в соцмережах. Разом з нею пошукати корисні спільноти, які б відповідали її  хобі і захопленням, всіляко цікавитися тим, як вона користується своєю сторінкою. Може, у дитини виникне якесь питання, на яке вона не знає відповіді. Допомогти в такій ситуації зобов’язані саме батьки.

З великою впевненістю можна стверджувати – якщо прищепити дитині правильну культуру користування соцмережами з раннього віку, то ніякого негативного ефекту від них ваше чадо не понесе. Звичайно, якщо пустити справу на самотік, це може вилитися незрозуміло в що, але тут вже не соцмережі винні, а недолугі батьки.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Чи можна залишати смартфон на зарядці всю ніч і на що це може вплинути

В минуле

STALKER 2 не вийде на PlayStation 5 і старих консолях

В майбутнє

Також буде цікаво