Бізнес та акції

Ощадбанк вирішив залишити українців без зв’язку

Ощадбанк

Ощадбанк звернувся до суду, з метою відкрити судове провадження з питання банкрутства ТОВ “ЄСУ”, що належить Рінату Ахметову. Оскільки ЄСУ належать 92,79% акцій компанії «Укртелеком», то фактично таке рішення Ощадбанку залишить українців без зв’язку.


Деталі справи

Господарський суд Києва розглянув справу 23 грудня, але остаточного рішення не виніс. Судова організація надала Ощадбанку час усунути недоліки позову. Зокрема, фінансова установа зобов’язана надати докази того, що винагороду арбітражного керуючого було виплачено саме їм протягом трьох місяців даних повноважень.

Це вже не перші фінансові проблеми ЄСУ. Так, у 2017 році вони мали погасити облігації на суму понад чотири з половиною мільярдів гривень, власниками яких були Ощадбанк і Укрексімбанк. Ці облігації погашені не були.

11 грудня минулого року той самий Господарський суд задовольнив заяву Ощадбанку з приводу того, що його позов до «Укртелекому» був залишений без розгляду. Попередньо в рамках того ж справи було подано клопотання про мирову угоду.

Як ми писали раніше, на Ощадбанк надходять скарги з приводу його платних послуг. Наприклад, одна з клієнток назвала ставлення до себе «принизливим». Перевипуск карти обійшовся їй досить дорого в плані нервів і зручності. Після того, як вона замовила відновлення карти Ощадбанку, їй довелося дізнатися, що:

  • Виготовлення картки займає цілих два тижні.
  • Сам по собі перевипуск зарплатної картки коштує тридцять гривень.
  • Доставка в зручний відділення коштує ще сорок гривень.
  • Щоб зняти власні гроші в касі, необхідно заплатити сто сім гривень комісії.

Таким чином, жінка скаржиться, що втратила сто сімдесят сім гривень на рівному місці.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

З Android після оновлення зникла корисна функція

В минуле

Ощадбанк решил оставить украинцев без свзязи

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle