Бізнес та акції

Популярна послуга “Ощадбанку” влітає в копієчку, скільки доводиться платити

Останнім часом приходить багато скарг від українців на адресу «Ощадбанку». Багато його послуг, які в інших банках є безкоштовними, виявляються досить дорогими або просто вкрай незручними.


На що скаржаться клієнти банку

В першу чергу увагу звертає на себе випадок жінки, у якої 16 грудня в маршрутці вкрали гаманець. Через це їй довелося відновлювати дві банківські картки – Ощадбанку та Приватбанку. У неї, таким чином, була можливість порівняти сервіс в обох банках, і порівняння виявилося не на користь Ощаду.

Жінка називає ставлення до себе «принизливим». Перевипуск карти обійшовся їй досить дорого в сенсі нервів і зручності. Після того, як вона замовила відновлення карти Ощадбанку, їй довелося дізнатися, що:

  • Виготовлення картки займає цілих два тижні.
  • Сам по собі перевипуск зарплатної картки коштує тридцять гривень.
  • Доставка в зручне відділення коштує ще сорок гривень.
  • Щоб зняти власні гроші в касі, необхідно заплатити сто сім гривень комісії.

Таким чином, жінка скаржиться, що втратила сто сімдесят сім гривень на рівному місці. У той же час ПриватБанк провів заміну швидко і при цьому безкоштовно.

Сам банк пояснює такі умови тим, що зарплатна картка замовляється іменною, і отже, на її виготовлення дійсно потрібен час. Що стосується комісії за перевипуск і зняття коштів без наявності картки, то вона сама по собі передбачена тарифами банку.

Раніше ми попереджали про нову схему обману користувачів Ощадбанку. Спочатку клієнтові «Ощадбанку» дзвонять з номера будь-якого оператора мобільного зв’язку або навіть зі стаціонарного – фальшиві «номери» легко купуються в даркнеті. Під час дзвінка включається імітація автоматичного повідомлення. У ній клієнтові говорять, що його картка заблокована, і для вирішення потрібно зв’язатися зі співробітником банку. Далі слідує так зване «підключення» до співробітника банку. Він запитує інформацію про діючі картки клієнта в інших банках нашої країни і повідомляє, що йому необхідно «завантажити інформацію в систему». Поки йде «завантаження», а клієнт дістає картки інших банків, у нього питають номер поточної карти Ощадбанку, ім’я та прізвище. Цих даних достатньо, щоб отримати доступ до вашої картки та вкрасти з неї гроші.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Как украинцев обманывают на Aliexpress: прислали б/у смартфон

В минуле

Популярная услуга “Ощадбанка” влетает в копеечку, сколько приходится платить

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle