Бізнес та акції

Зачепить усіх: українські мобільні оператори оголосили про підняття цін

Новий рік ознаменується неприємним сюрпризом – різко подорожчає мобільний зв’язок в мережі всіх мобільних операторів, причому вже з першого січня. Про це оголосили Київстар, Vodafone і lifecell.


На кого поширюється подорожчання

Найбільший серед мобільних операторів України, «Київстар», підвищить розмір абонплати приблизно для півтора відсотка своїх абонентів. Це ті люди, які користуються старими тарифними планами – від трьох років і старше. Умови значно змінилися за цей час, зокрема, зросло споживання інтернету українцями, тож ці тарифні плани стали нерентабельними. Тепер абонентам будуть запропоновані нові пакети послуг з великою їх кількістю, хоч і за велику абонплату. Вони можуть вибрати собі новий тарифний план або ж перейти на оновлені умови.

Другий оператор, «Vodafone Україна», також заявив про зміни в своїх тарифних планах. Кілька нішевих архівних тарифів, які і так більше не можна підключити, тепер будуть закриті. Тарифи зміняться відповідно до попиту і споживання. Наприклад, вже з 28 грудня в тарифному плані Vodafone 4G Smart XS буде потрібно буде платити не тридцять п’ять, а сорок п’ять гривень на місяць за 1 гігабайт інтернету і 100 хвилин по Україні. У ряді інших пакетів абонентська плата зросте на двадцять гривень. Так, в Vodafone 4G Smart S – до вісімдесяти п’яти гривень за 5 гігабайтів і 200 хвилин, а в Vodafone 4G Smart M – до ста тридцяти гривень за дев’ять гігабайтів і триста хвилин.

Нарешті, третій великий оператор, lifecell, збільшить абонентську плату в семи тарифних планах, включаючи акції, де гарантувалася незмінність абонплати до кінця поточного року або до кінця лютого 2021. Це “Лайфхак”, “Інтернет Жара”, “Залізна двадцятка”, “4 безлімітів 2019”, “Спека GO”, “Спека GO PLUS” і “Комфорт”. Кожному абоненту, для кого була змінена вартість тарифу, lifecell запропонував альтернативний тарифний план з нової лінійки за допомогою SMS-повідомлень. Аналогічні СМС були відправлені і іншими операторами своїм абонентам.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Найбільш інноваційні смартфони останніх років, що змінили ринок

В минуле

Зацепит всех: украинские мобильные операторы объявили о поднятии цен

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle