Неприємний сюрприз: в Україні подорожчає мобільний та стаціонарний зв’язок

Треба прочитати

З нового року в нашій країні подорожчає мобільний зв’язок від всіх найбільших операторів, а також фіксований телефонний зв’язок від «Укртелеком». Неприємний сюрприз, але, як стверджують експерти, це було очікувано.


Які тарифи подорожчають і за яких умов

Мобільний оператор «Київстар», наприклад, перегляне умови ряду старих контрактних тарифних планів, в яких не мінялися умови протягом останніх трьох років. Ними користується приблизно півтора відсотка абонентів. За цей час умови змінилися, зокрема, люди почали більше дзвонити і споживати мобільного інтернету. Тепер абонентам будуть запропоновані нові пакети послуг з більшою їх кількістю, хоч і за підвищену абонплату.

Аналогічна ситуація з оператором «Vodafone Україна». Він закриває ряд нішевих архівних тарифів, які більше не можна підключити. Тарифи зміняться відповідно до попиту і споживання.

Смартфон в душі

Що стосується lifecell, то цей оператор підвищить ціну в семи тарифних планах, включаючи акції, де гарантувалася незмінність абонплати до кінця поточного року або до лютого 2021. Це не дуже багато, тому що всього у оператора більше вісімдесяти тарифних планів. Кожному абоненту, для кого була змінена вартість тарифу, lifecell запропонував альтернативний тарифний план з нової лінійки за допомогою SMS-повідомлень. Аналогічні СМС були відправлені і іншими операторами своїм абонентам.

Нарешті, оператор «Укртелеком» також підвищив ціни на свої послуги. Витрати на утримання мережі зростають, але при цьому ціни на зв’язок в нашій країні залишаються одними з найнижчих в світі. Як приклади подорожчання керівництво призводить пакет послуг «Домашній Базовий», в який входить п’ятсот хвилин міжміського зв’язку, триста хвилин дзвінків на мобільних операторів, а також повністю необмежені місцеві дзвінки. Тепер абонентська плата в ньому становитиме 139 гривень на місяць замість старих 117.

Ця пропозиція була названо досить вигідною. Так, в інтернеті масовий сегмент подорожчає на суму близько сорока гривень в місяць, або приблизно чверті загального рахунку. Зростання також очікується і в бізнес-сегменті.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей