Hardnews

Названо найпопулярніший смартфон 2020 року

iPhone 12

Компанія Apple знову очолила рейтинг в області «найпопулярніший смартфон 2020 року», на цей раз лідируючим девайсом фірми став iPhone 12. Саме цей телефон користується стабільним попитом у користувачів з моменту виходу, впевнено витісняючи опонентів по всіх фронтах.


Збором інформації для виявлення кращого на думку користувачів смартфона в 2020 році займалася компанія Counterpoint Research. За їхніми даними iPhone 12 впевнено вирвався на першу позицію рейтингу, отримавши 16% від загального числа голосів. На другій позиції також виявилося виріб Apple – срібне місце отримав iPhone 12 Pro зі своїми 8% бала глядацьких симпатій. А ось бронзове третє місце вибив не “яблучний” апарат – тут балом править Samsung Galaxy Note 20 Ultra, який набрав 4%. Не дісталися до списку призерів, але також виявилися близькими від цього показника, телефони від Oppo і Huawei.

Варто зауважити, що іншого результату не очікував ніхто з аналітиків – з момент початку продажів iPhone 12 телефон тільки набирав і набирав популярність, продаючись мільйонами копій в перші дні. Така ж ситуація спостерігалася практично з усіма попередніми моделями «Айфону», в результаті чого, на сьогоднішній день, продукція Apple захопила чверть ринку смартфонів.

Що стосується конкретно успіху iPhone 12, то тут велику роль зіграв 5G-модуль, який робить телефон сумісним з видом зв’язку нового покоління. Це зробило смартфон дуже популярним у американців, на частку яких припала третина всіх покупок.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Украинцы снова жалуются на блокировку карт Приватбанка

В минуле

Розкрито способи крадіжки даних з сім-карти

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle