Hardnews

Google Pixel 5 на базі Android 11 вперше позує на зображенні

Як повідомляє видання 9to5Google, у відкритому вихідному коді свіжої тестової версії операційної системи Android 11 було виявлено підтвердження назви нового флагмана лінійки Google Pixel.


Це мало кого здивує, але Google фактично підтвердила, що новий смартфон буде називатися Google Pixel 5. Логічно припустити, що разом з ним вийде модель Google Pixel 5 XL, так як пошуковий гігант дотримується такої стратегії протягом останніх кількох років.

Раніше з’явилася інформація про те, що три нові моделі Google Pixel, які надійдуть у продаж в цьому році, проходять під робочими назвами Sunfish, Redfin і Bramble. Під назвою Sunfish ховається недорогий Google Pixel 4a, який вийде навесні цього року, а Redfin і Bramble – це Google Pixel 5 і Pixel 5 XL відповідно.

Google Pixel 5

Кілька днів тому в Мережі з’явилося зображення смартфона Google Pixel 5 XL , який оснащений потрійною основною камерою, розміщеною в новому блоці нестандартної форми. Тепер у нас є нові рендери, які підтверджують попередню витік.

Pixel 5 і Pixel 5 XL будуть побудовані на базі флагманської платформи Qualcomm Snapdragon 865, вони повинні стати першими смартфони з попередньо встановленою операційною системою Android 11. Реліз очікується в жовтні 2020.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button