Бізнес та акції

OLX розповідає українцям, як вивести шахрая на чисту воду

Українцям розповіли, як виявити шахраїв на торговому інтернет-майданчику OLX. Компанія опублікувала детальний опис того, як насправді працює «OLX Доставка», у себе на сторінці в Facebook.


Як проводиться доставка

В першу чергу, необхідно розуміти, що послуга «OLX Доставка» не проводиться ні через які сторонні посилання, а просто автоматично підключається, коли ви створюєте оновлення. Переходити в інший месенджер не потрібно.

Все, що необхідно знати покупцеві, щоб заплатити за товар – це ваш 16-значний номер карти. Це єдина інформація, яку вам необхідно вказати, коли ви оформляєте «OLX Доставка».

Всі посилання, які вам надсилають при покупці нібито для того, щоб оформити послугу «OLX Доставка» – абсолютно точно є шахрайськими. Якщо ви отримали повідомлення з таким посиланням в месенджерах або SMS, не переходьте по ній ні в якому разі. Це можуть бути фішингові сайти.

Якщо від вас вимагають вказати для оформлення «OLX Доставка» додаткові дані, наприклад, CVV код (3 цифри на зворотній стороні картки), баланс карти і термін її дії – це також ознака шахрайства.

 

Люблять шахраї також і інший сценарій, коли вам дзвонить нібито співробітник банку або представник OLX, і знову ж таки просить просить назвати код з SMS від банку, логін і пароль, CVV код. В такому випадку – просто покладіть трубку і повідомте в поліцію про шахрая. Працівники сайту ніколи не дзвонять продавцям з якою б то не було метою, будь то оформлення послуги «OLX Доставка» або підтвердження отримання грошей.

Нарешті, звертайте увагу на скріншоти оплати. Їх легко можна підробити. Завжди перевіряйте статус угоди в своєму профілі OLX на вкладці «OLX Доставка – Мої продажі». Якщо там нічого немає – вас намагаються обдурити.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Витік даних: Xiaomi Mi Band 6 отримав унікальну функцію

В минуле

OLX рассказывает украинцам, как вычислить мошенника

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle