Бізнес та акції

ПриватБанк змінив керівництво: чого чекати клієнтам

Нещодавно ПриватБанк оголосив про зміни в складі свого керівництва. Яким же воно буде виглядати, і яких змін очікувати українцям, якщо взагалі варто їх очікувати? Давайте розберемося.


Як зміниться керівництво ПриватБанку

8 грудня 2020 вступило в дію розпорядження Наглядової ради ПриватБанку про зміни в структурі правління. Тепер виконавчий орган найбільшого банку нашої країни буде включати в себе сім позицій, в тому числі:

  • Голова правління,
  • Заступник голови правління з питань фінансів,
  • Заступник голови правління з питань управління проблемними активами,
  • Заступник голови правління з операційних питань,
  • Заступник голови правління з питань розвитку бізнесу,
  • Член правління з питань управління ризиками,
  • Член правління з питань мережі та проблемної заборгованості.

Нова структура, як очікується, повинна поліпшити управління банком, а також допомогти в реалізації стратегій його розвитку. Як це вплине на якість обслуговування? Сподіваємося, що проблем з ПриватБанком, на які скаржаться багато людей, стане набагато менше.

Як ми писали раніше, Приватбанк запустив нову послугу, а саме – можливість придбати квитки на автобуси оператора FlixBus як за допомогою мобільного додатку Privat24, так і в касах банку або через термінали самообслуговування. Квиткові сервіси FlixBus дозволяють забронювати поїздки на автобуси по всьому світу, включаючи США, Туреччини і тридцять чотири країни Євросоюзу. Після того, як ви оплатите квиток, він стане доступний в додатку, а також прийде вам на електронну пошту. Далі цей квиток не потрібно ні на що обмінювати або роздруковувати, просто покажіть його на телефоні при посадці.
Через стаціонарну версію Приват24 ви можете також купувати квитки через FlixBus з пересадками, в мобільній версії це поки що недоступно. Завдяки цьому можна спокійно доїхати до міст, до яких немає прямого сполучення. На практиці це означає, що ви можете доїхати до більшості країн Європи через такі великі транспортні хаби FlixBus, як Краків, Варшава, Прага чи Берлін.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone и Киевстар решили повысить цены на свои услуги

В минуле

ПриватБанк сменил руководство: чего ждать клиентам

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle