Softnews

В Україні перестав працювати YouTube, Gmail та інші сервіси Google

Google

В роботі пошукової системи Google, а також її поштового сервісу GMail і відеохостингу YouTube стався збій. Про це свідчать дані сервісу Downdetector .


З проблемами в роботі Google зіткнулися в основному користувачі з Європи. Найбільше звернень надійшло з Великобританії, Нідерландів, Італії, Німеччини, Польщі та Іспанії. Скористатися пошукачем не змогли також жителі України. В нашій країні не працював пошук по картинках, а також Google Analytics,  Adsense та інші сервіси.  На даний момент робота відновлена.

За даними Downdetector, неполадки в роботі сервісів почалися близько 13:30 за київським часом. Найбільше користувачів Google (77 відсотків), YouTube (87 відсотків) і Gmail (57 відсотків), які повідомили про проблему, не змогли зайти на сайти. Решта зіткнулися з тим, що їм не вдалося авторизуватися.

«Ми знаємо, що виникли складнощі з доступом до сервісів Google, і розбираємося в ситуації», – відзначили в офіційному акаунті Google в Twitter .

11 грудня повідомлялося , що Google виявився недоступний для ряду користувачів в кількох країнах. Перебої в роботі спостерігалися в США, Мексиці, Канаді, Данії.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Опублікований список додатків, які «гальмують» роботу телефонів

В минуле

Xiaomi Mi Band 6 обзавівся унікальним набором функцій

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle